14 Nisan 2014

Genpa Cihaz Değişimi İçin Bekletiyor ve Hattımı Kaybetti

07.04.2014 tarihinde Turkcell timden almış olduğum iPhone 5s cihazım şarj alıyor gözükmesine rağmen dolmuyordu. Sonraki gün aldığım TİM'e götürdüm ve orada yapabilecekleri bir şey olmadığını söyleyerek beni Etiler/Genpa yetkili servisine yönlendirdiler.


09.04.2014 tarihinde Etiler/Genpa'ya hattımla beraber cihazı bıraktım ve değişim istedim. 12.04.2014 tarihinde hala bir bilgi alamamış olduğum için yine gittim ve hattımın onlarda olmadığını küçük olduğu için kaybetmiş olabileceklerini, ellerinde cihaz olmadığını beklemem gerektiğini söylediler. Ben bu cihaza 2000 küsür para ödedim ve kullanamadım, hakkımı mahkemede arayacağım.

Seda 251 Okunma

Cevaplar

  • Seda17 Nisan 2014

    CİHAZ DÜN KARGOYA VERİLDİ DENDİĞİ HALDE ELİME ULAŞMADI VE TEKRAR ARADIĞIMDA BUGÜN AKŞAMÜZERİ VERİLECEĞİNİ SÖYLEDİLER, GENPA KADAR SORUMSUZ HER ÇALIŞANI BİRBİRİNDEN FARKLI BİR FİRMA GÖRMEDİM.

  • Seda16 Nisan 2014

    Turkcell müşteri hizmetlerini de arayıp sesimi yükselterek konuştum. Cihazı aldığım andan itibaren bozuk olduğunu ve beni onların da mağdur ettiğini söyledim, beni Genpa'ya yönlerdirmeden onların değişim yapmaları gerektiğini de belirttim. Cihaz değişimi için onların da görüşmeleri gerektiğini ve bana yardımcı olmalarını söyledim. 15 dakika sonra tekrar Genpa'yı aradım ve bana CİHAZINIZIN DEĞİŞİMİ TAMAMLANDI, KARGOYA VERİLMESİ İÇİN HAZIRLANIYOR dendi. Demek ki ses yükseltmek hatta kalp kırmak gerekiyormuş. Umarım cihaz yarın elime ulaşır, aksi takdirde konuşmaların hepsi kayıtlı haklarında gereken işlemi başlatacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön