27 Temmuz 2017

Genpa Ayıplı Ürünü Değiştirmiyor

01/07/2017 tarihinde Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati aldım. Ürün kutusundan power tuşu arızalı çıkınca aynı gün iade için gittim. Ürün servise 4268704 servis kayıt numarası ile gönderildi. 1. servis işleminde: servis kayıtlarında cihazın üst kısmının komple değiştirildiği testlerden başarı ile geçtiği falan yazmaktaydı. Aldım cihazı bu seferde hoparlörden ses gelmiyor. Tekrar servise gönderirken, özellikle değişim istediğimi belirttim. Zira saat ayıplı malında ötesine geçmişti.

Genpa'nın garanti ile ilgili bilgilendirmesinde 30 gün içinde ayıplı ürünler için değişim veya iadenin gerçekleştirileceği, 30 günden uzun süre kullanımlar için servisin tamir süreci olduğu yazmasına rağmen, 2.servis işleminde hoparlörün değiştiği ve yine tüm testlerden başarı ile geçtiği yazmaktaydı. Ürünü teslim almadım. Ürünü aldım alalı hiç kullanamadığım gibi değişim talebim de yerine getirilmiyor.

Erkan 1.246 Okunma

Cevaplar

  • Erkan03 Ağustos 2017

    Firma ile yaptığım son telefon görüşmesinde bana bir önceki görüşmede söyledikleri her şeyi inkar ettiler. Distribütör garantili ürün almamızın da bir manası kalmadı Genpa sayesinde. Hukuksuz işlem yapmalarına karşın gayet rahatlar. Neye güvenirler bilmem. Tüketici Hakları Hakem Heyetine 2017/0058.2092 numarası ile başvurumu yaptım, Genpa'nın kusurlu ürünü zorla müşterisine dayatmasının sonucunu göreceğiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön