18 Ocak 2014

Genpa Telefonumu Garanti Dışı Bıraktı.

09.01.2014 tarihinde bataryanın az gitmesi ve donma şikayetiyle gönderdiğim iPhone 5 telefonumu; cihazda hasar var bahanesiyle işlem yapmadan geri göndereceklerini, dilersem 900 TL gibi fahiş bir rakama yenileyebileceklerini söylüyor. Müşteri hizmetleri cihazımız Genpa güvencesi altında böyle değerlendirilecekse (Kasada veya ekranda çatlak kırık vb. yok, servis arıza tanımlaması bile hafif çizikler var) onarımı yapılamayacaksa neden bir garanti için fazla ücret ödüyoruz.

Genpa güvencesi olan telefonlarla ithalatçı firma garantili telefonların fiyatları bariz ortadadır. Hiç bir şekilde müşteri memnuniyetini gözetmeyen bu uygulama hakkında bilgilendirme ve mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum.

Ahmet 813 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 04 Şubat 2015

    2. Kez Genpa Garantisi olan bir ürün asla almam ve alacak olanlara da asla tavsiye etmem

  • Ahmet 22 Ocak 2014

    telefonu bugün teslim aldım ve telefona söylenilenin aksine işlem yapılmış vida izlerinden net anlaşılıyor ve söz konusu hasar denilen panel açıklığı daha önce mevcut olmayıp servis dönüşünde belirgin açıklık oluşmuş. Ancak herhangi bir fonksiyon kaybı kullanımı etkileyen en ufak bir olumsuzluk söz konusu değildir. Sırf Uğraşmamak adına ve müşteriden para koparabilmek için seçilmiş bu yönteminizi açık olarak kınıyorum. Tekrar ederek söylüyorum genpa güvencesinin hiçbirsekilde bana ve ürünüme bir faydası olmadığı gibi zarar verilip geri gönderilmesinden dolayı mağdur edilmiş bulunmaktayım

  • Ahmet 20 Ocak 2014

    Servis No: 3200863 IMEI Numaranız: 013*******160 Telefon: iPhone Teknik Servis Kayıt Tarihi: 10/01/2014 Garanti Durumu: Garanti devam ediyor Şube: Teknik Servis ( Diyarbakır ) Arıza açıklama: ŞARJI ÇOK AZ GİDİYOR.DEĞİŞİMİ TALEP EDİLİYOR.KOZMETİK YERLERDE SYOULMALAR VAR. Tüm Bilgilerin (Backup) Sil. Riski Kabul EDILDI İç-Dış IMEI Kontrol Edildi Hafif Çizikler Var Arıza tanımlama: Tüm Bilgilerin (Backup) Sil. Riski Kabul EDILDI;İç-Dış IMEI Kontrol Edildi;Hafif Çizikler Var Durum: Ücret Teklif Bilgisi Sorgulandı - 920.00 TL dir. Onarım detayı: Cihaz ücret karşılığı tamir edilecek Teknik Serviste Yapılan Son İşlem Tarihi: 20/01/2014 hafif çizikten telefon hasarlı pozisyona düsürüldü şimdi merak ediyorum telefon bi elime geçerse söz konusu hasarı kim oluşturdu acaba?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön