Genpa Telefon 2. Gün Bozuldu!

Şaban Ö. |

Düzce kalkan iletişim Genpa bayinden Nokia 700 telefon aldım. Ertesi gün şarjı 1 günde bittiği için iade etmek istedim almadılar. 12 saat şarjda tutun deneyin dediler 2 gün denedim yine aynı arızayı verdi.

4. gün tekrar gittim hafıza kartını çıkart öyle dene dediler. Denedim ertesi gün bu sefer telefon kendine kendine açılıp kapanmaya başladı şarjı bitene kadar kendine reset attı tekrar gittim yapacak bir şey yok garantiye yollamamız lazım dediler.

Ayrıca tüketiciler kanunu gereği malı iade etmek istiyorum diyorum nereye istersen git şikayet et deniyor biz hakkımı nasıl koruyacağız. Birde bu Genpa firması bunları dikkate almıyor mu?
Her önüne geleni bayisi mi yapıyor.İade istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şaban Ö.
  02 Aralık
  11:57

  kesınlıkle bır daha nokıa almam

 • 14 Haziran
  16:56

  Merhaba, Müşterimize\" Nokia marka cihazlara teknik servis hizmeti veren firma bilgilerini, sikayet@nokia.com e-posta adresinden öğrenebilirsiniz. Garanti kapsamı dışında ücretli onarım görecek Nokia ürünleriniz için firmamızdan hizmet almaya devam edebilirsiniz.
  \" bilgisi verilmiştir.

 • Şaban Ö.
  08 Haziran
  16:33

  İlgilenmedler hatta burdan herkese sesle niyorum. Genpa artik nokia telefonlarin servisii yapmiyormus bana ole soyledi alirken gepa garanti ama garatiyeelince genpa artik yapmiyor musteriyi yaniltiyorlar