20 Aralık 2013

Genpa Kalıcı Çözüm Bulamadı!

19.04.2013 tarihinde almış olduğum iPhone cihazım şarj olmadığı ve açılmadığı için teknik servise gönderdim. Yaklaşık 20 gün sonra tamir edildiği söylenerek tarafıma gönderilen cihaz yanlışlıkla firmanın Ankara 'daki başka bir şubesine gönderildiği için 1 hafta gelmesini bekledim. (Ankara Atlantis AVM şube) aradan 1 hafta geçmeden aynı sebeplerle telefon tekrar açılmadı ve şarj olmadı. Arkadaşlar tekrar gönderdiklerini ve dönüş yapacaklarını söylediler, ancak ne geri dönüş oldu nede ben ulaşabiliyorum. Ne Genpa'nın müşteri hizmetlerine, nede genel merkeze. Telesekreterden başka kimseyle muhatap olamıyoruz. Şikayetimin ilgili yerlere ulaşması temenni ederim.

Aslı 236 Okunma

Cevaplar

  • Aslı12 Ocak 2014

    Merhaba, Nihayet 11.01.2013 tarihinde telefon yenilenerek tarafıma gönderilmiştir. 3 aylık bir süreçte ancak çözüm bulabildi teknik servis. Üstelik telefonum taahütlü 3 aydır fatura ödüyorum. Umarım telefonum arızalanıp tekrar teknik servise göndermek zorunda kalmam.

  • Aslı27 Aralık 2013

    telefonumu 3. kez geldi ancak yine aynı arıza mevcut. tekrar teknik servise gönderdiler. telefonun değişeceği söylendi ancak ne zaman geleceği belli değil. 2 hafta süre verdiler. 2 aydır telefon tamir edilecek. bu kadar kötü çalışan bir teknik servis görmedim. telefonla ulaşmakta imkansız. bayii den başka hiç kimseyle muhatap olamıyorsunuz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön