Genpa Garantili Cep Telefonuna Sahip Çıkmadı!

Ertuğrulhan K. |

Turkcell firması tarafından fatura üzerinden tarafıma satılmış olan Microsoft Lumia 535 marka telefonun arıza yapması üzerine şikayetimi Turkcell'e ilettim firma bana telefonla ilgili işlem yapamadığını ve satışta faturası ve kaşesi bulunan Genpa firmasına gitmemi söyledi. Uzun uğraşlar sonunda ulaşabildiğim Genpa firması da bu marka telefonlara bakmadığını ve T******** firmasına gitmemi söyledi.

T******** firması da telefonun garantisinin olmadığını söyleyerek benden alınalı ön ay olmuş telefon için 395.60 TL istedi. Bunun üzerine aradığım Turkcell bizi ilgilendirmez Genpa sorumlu, Genpa ise bizi ilgilendirmez satışı yapan Turkcell sorumlu ve T******* firması bunu tamir etmek zorunda dedi.

T******* firmasıysa garantisi olsa bile kullanıcı hatası diyerek parayı ödemiyorsanız telefonu geri gönderiyoruz diyerek bana gönderdi. Ortada üç firmanın haksız kazancı söz konusu.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Ertuğrulhan K.
    16 Mart
    16:12

    Genpa nin ne kadar sorumsuz bir firma olduğunu gorun iste. Bu sikayete bir cevap verme tenezzulunde bile bulunmadigini gozlerinizlegorebilirsiniz. Herkese tavsiyem Genpa guvencesi lafina kanmayin.