19 Mart 2013

Genpa Değişim Yapmıyor!

Türkcell den 2 seneye yakın tarihte, Genpa garantili Iphone 4 aldım. Bi süre sonra anladım ki ekranda sarı bir şerit halinde leke var. Bunu çok güvendiğimiz Genpa ya, doğal olarak götürdüm ve ürünün değişimini talep ettim ama maalesef ürünü tamir edip verdiler. Aynı leke (sarı şerit halinde) tekrar oldu tekrar Genpaya götürdüm ama komik bir cvp aldım.

Çok yoğun kullandığımdan dolayı oluyormuş Ve tekrar değişimini yapmadılar. ( Iphone 4 ve yoğun şekilde kullanım çok enteresan bi cvp. Bu kadar büyük bir kurumsal yapı olan Genpa ya yakışmadığını düşünüyorum ve hukuksal olarak hakkımı arayacağımı bildirmek istiyorum. .

Ergün 146 Okunma

Cevaplar

  • Genpa Temsilcisi24 Haziran 2013

    Merhaba, Cihaz tekrar incelenmek üzere servise istenmiştir.

  • Ergün20 Mart 2013

    Türkcell den 2 seneye yakın tarihte, Genpa garantili Iphone 4 aldım. Bi süre sonra anladım ki ekranda sarı bir şerit halinde leke var. Bunu çok güvendiğimiz Genpa ya, doğal olarak götürdüm ve ürünün değişimini talep ettim ama maalesef ürünü tamir edip verdiler. Aynı leke (sarı şerit halinde) tekrar oldu tekrar Genpaya götürdüm ama komik bir cvp aldım. Çok yoğun kullandığımdan dolayı oluyormuş Ve tekrar değişimini yapmadılar. ( Iphone 4 ve yoğun şekilde kullanım çok enteresan bi cvp. Bu kadar büyük bir kurumsal yapı olan Genpa ya yakışmadığını düşünüyorum ve hukuksal olarak hakkımı arayacağımı bildirmek istiyorum. .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön