13 Kasım 2013

Genpa Değişim İçin Bekletiyor!

Genpa'ya 6. 11. 2013 tarihinde bırakmış olduğum cihazımı sorunlu olması sebebi ile kabul edip bu problemi giderememiş ve yeni cihazla değişim kararı vermiştir. Ancak değişim olacak cihaz stoklarında olmadığı bahanesiyle bu güne kadar bekletmiştir. Müşteri temsilcisi ile telefonda görüştüğümde Apple firmasından cihaz beklendiğini ve hala cihazların gelmediği söylenmektedir.

Nasıl bir firmadır ki cihazların yurt dışından geldiği bahanesini söyleyip , bunca müşteriyi aylarca bekletme saçmalığını gösterebilmektedir. Yurt dışından bir cihaz sipariş etsem ertesi gün elimde olur. Genpa'yı çağ dışı çalışma şeklinden dolayı tebrik ediyorum!

Can 234 Okunma

Cevaplar

  • Can 14 Kasım 2013

    Dün itibariyle Bilkom iphone yetkili dağıtıcısı olduğunu tüketicilerle paylaştı. Apple internet üzerinden online satışını geçtiğimiz hafta açmıştı. Genpa bu kadar müsteri memnuniyetsizliği olduğu sürece, sadece şikayetvar.com da 580 e yakın şikayet bulunduğu sürece bundan sonra bilinçli tüketiciler Genpayı ne kadar tercih eder bilemiyorum. Müşteri memnuniyeti ilkesinden bu kadar uzak olan bir şirket ki şikayetlere cevap dahi verme ilgisizliğini göstermekte. Bilinçli bir tüketici olarak bir daha Genpadan alışveriş yapmam.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön