Genpa Değişim Cihazında Sorun Var!

Hasan D. |

Benim telefon geldi iPhone 4 cihazı değiştirdiler . Ama ancak aynı problem bunda da var . Arkadaşımın telefonuyla yan yana koyduğumuzda onun ekran ışığı netliği maviliği benimkinden daha değişik . Benimki yanında soluk kalıyor .

Hani duvar kağıtlarına giriyorsunuz, orada mavi bir dalgalanmalı duvar kağıdı var, ikimizde onu seçiyoruz yan yana koyuyoruz , onun ki daha mavi canlı benimki soluk mavi oluyor . Birde yukarıdaki gölgede ışığı sarımsı gösteriyor . Arkadaşım ki net koyu mavi ve canlı duruyor. Nasıl bir şey bu ya . Bir de ayarlara girdiğinizde yukarıdaki ayarlar menüsündeki mavilik benimki soluk, onunki canlı mavi gösteriyor . Genpa çözüm istiyorum.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan D.
  26 Ağustos
  19:39

  Yani arkadasımın cihazı daha net derken daha beyaz ısıgı ve daha mavi koyu mavi yani benm cihazım ise yanında sarımsı duruyor bide maviligi acık mavi duruyo bide ısınma promlemi var gönderdim ben genpaya benim ürünümle ilgilenirseniz problemleri çözerseniz cok memnun olurum saygılar..

 • Hasan D.
  26 Ağustos
  12:39

  Telfonumu gönderdim servise 1-2 güne ulaşır size lütfen ekran sarı promlemi var birde ısınma promlemi sarzdayken en parlak ısıkta ısınıyor baya şarz aletide cok ısınıyor gönderdim işarz aletinide lütfen bi çare bulup bu sorunların giderilmesini istiyorummm
  ,

 • Hasan D.
  24 Ağustos
  20:34

  Yaa bunu genpa bilerek mi yapıyor bizimi o

 • 23 Ağustos
  22:34

  Merhaba, Ürün tekrar incelenmek üzere servise istenmiştir.

 • Hasan D.
  15 Ağustos
  14:55

  Hiç memnun degilim genpadan