Genpa Değişim Cihazı Arızalı!

Emrah A. |

25 Ekim 2014 tarihinde Ankara Necatibey Teknik Servise üst tuş arızası sebebiyle verdiğim iPhone 5 marka cihazımın, 2 hafta sonra değişimini yapabilen Genpa firması, değişim cihazında sürekli hücresel ağ bağlantısında meydana gelen sorunlar ve telefonunun açılmaması sebebiyle beni mağdur etti. Hiçbir şekilde çağrı merkezine ulaşamıyorum. Tekrar servise başvurup 2 hafta daha bekleyecek vaktim ve imkanım yok. Yetkili biriyle görüşmek istiyorum.

Etiketler :

Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah A.
  21 Kasım
  08:38

  Bu arada bilgileri sadece internet sistemleri üzerinden öğreniyorum, Genpa' dan kimse benimle iletişime geçmedi.

 • Emrah A.
  21 Kasım
  08:37

  Genpa bugün de beni şaşırtmayarak, değişim cihazını değiştirmeye karar verdi. Şu açıkça ortada, Genpa' nın verdiği değişim telefonları ciddi sorunlar çıkarıyor. Acaba 2. değişim telefonu için kaç gün bekleyeceğim ?

 • Emrah A.
  20 Kasım
  17:19

  Bugün Genpa teknik servise tekrar gidip, şikayetimi ilettim. Hızlı servis hizmeti vereceklerini 45 dakika sonra bana bilgi vereceklerini söylediler. 13:00 da verdiğim telefonumu 13:45 te almak üzere gidince yanlışlıkla sizin servis numaranız başka bir telefona verilmiş diyerek 45 dk daha beklettiler.Teknik servise telefonumu bırakırken bana geçici telefon veremeyeceklerini söylediler ancak saygısızlık yaptıklarını belirtmem üzere geçici telefon verdiler. Sonuç olarak telefonumun tekrar test edilmesi gerektiğini söylediler.Bugün içinde tamamlanacağını söylemelerine rağmen saat 17:16 itibariyle herhangi bir gelişme yok. Birçok firma gördüm ama bu kadar geribildirimlere kayıtsız kalan ve insanlara saygısızca davranan bir firma görmedim. Kalite kontrol kelimelerinin ne olduğundan haberleri yok. Değişim cihazı diye verdikleri sözde ''yeni'' telefonun da bozulması olmayan kalitelerini gösteriyor zaten.