Toplam çözüm sayısı
..
Genesis Mining ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Emre'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Genesis Mining  Düzenli Hash Almaya Zorluyor

9900görüntüleme
Emre
Emre 25 Temmuz 2017 16:50

Seçmiş olduğunun coin birimine ait hash gücü satıyorlar. Sonrasında gün sonu almış olduğunuz hash miktarına göre ödeme yapmayı vaat eden bir firma. Bende kendimce denemek amaçlı ufak bir hash miktarı ile satın alma yaptım. Yaklaşık 1 ay kadar ödeme aldım. Sonrasında hash miktarınız az olduğu ve zorluk derecesi artığı için günlük ödemeniz düşüyor. İşte bu aşamada güzel bir oyun var! Firma belli miktarın altına ödeme yapamıyoruz diyerek size ödemeyi gerçekleştirmiyor. Sonrasında düzenli hash almaya zorlamaktadır.

Emre
Emre27 Temmuz 2017 15:37
Genesis Mining  Düzenli Hash Almaya Zorluyor

Nasıl bir şirket ise yazmış olduğum şikayet, cümlelerim silinerek* kısmen değiştirilerek sisteme girilmiş. Daha önde gelen banka için şikayette bulunmuştum. Tek bir kelimem ile oynanmamıştı*. Bu firma için denemek amaçlı bile hash alıp, yerime coin kazıyacak bir sisteme dahil olacağım diye düşünmeyin. Sizi sürekli hash alımına zorlayacak. Sebebi de zorluk derecesi arttı hash miktarınız yetmiyor*. Göz boyamak için 1 ay düzenli ödeme yapılacak. Hash zorluğu arttıkça miktar az hesabınıza geçemiyoruz. O bir ay için yapmış olduğu ödemede sıfırlanıyor. Ödeme yapılamayan kısımlar için resimleri yüklüyorum. Özet ile sizden, başkasını bulup sisteme sokmanızı istemiyor. Onun yerine sizden düzenli alım sağlıyor. Bu şirket zincir sisteminin yeni güncellenmiş halidir.

1 Yorum

Alaeddin
Alaeddin30 Temmuz 22:17
 
Genesis Mining  Düzenli Hash Almaya Zorluyor
Genesis Mining  Düzenli Hash Almaya Zorluyor

Arkadaşlar ben sizlere gerçek madencilik sistemi tavsiye ederim ben bir çok sisteme girdim fakat devam etmekte olduğum şirket kadar salam gerçek madencilik sistemi görmedim sistem satabil dürüş çalışmakta ve çekimleriniz 24 saat içinde sistemde kayıtlı adrese gönderiliyor çekim tutarı isterse 1 milyon dolar değerinde olsun sistem içinde 2 anlaşmalı borsa var akşam 19:00 kazançlarınız kullanılabilir bakiyenize ekleniyor ister bildiktir isterseniz exchange bölümde USDT ve ya başka coinlerle takas edebilirsiniz Binance ve huobi borsalarında anlaşmaları vardır ödeme kanıtı sistem hakkında detaylı bilgi için bana ulaşın güven önemli sistemde bir kaybınız olmaz ben her Konya kefilim 2015 yılından bu yana sistemde aktif madencilik yapmaktayım

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile