20 Eylül 2016

Generali Sigorta Söylenmeyen Sigorta Farkı...

Aracıma sigorta yaptırdım. A*** bey ile görüştüm. Aracımın plakasının değişeceğini belirttim. O da eski plakaya sigorta yaparız, plakanız değişince arayın yeni plakaya aktaracağım dedi. Bu şekilde konuştuk ödememi yaptım. Bugün plakam değişti aradım a*** bey bilgileri aldı. Ben size işleminizi bitirip evrakları mail atacağım dedi. E-mail gelmedi, tekrar aradım. Y**** hanım'a durumu anlattım. O da işleminiz yapılmamış.

Ekstra 536 TL daha ödemeniz gerekiyor dedi. Bana sigorta yapılırken bu durum söylenmedi. Ayrıca 1200 TL civarı ödedim. Özellikle sordum plaka değişikliğinde aramanız yeterli denildi. Şimdi para isteniyor. Bayram öncesi çok Zor durumda bırakıldık. Ses kaydını dinleyin söylenmedi dedim. İnşallah düzeltme yapılır. Bu farkla ciddi yüksek sigorta oluyor. Yaklaşık 1750 TL.

Tuğçe 577 Okunma

Cevaplar

  • Tuğçe20 Ekim 2016

    Beni ciddi bir zarara ugrattılar. hiçbir şekilde kimseye tavsiye etmiyorum. İşlemi yapan kişiyi şikayet ettiğim yetkilisi son derece saygısız konuşan biri zaten. Yaklaşık 600 ceza ve bunların bana söylemediği 500 toplamda 1100 TL zarar ettirdiler.

  • Generali Sigorta Temsilcisi20 Eylül 2016

    Sayın Tuğçe K; Talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilecek olup tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize Sunarız Saygılarımızla, Generali

  • Tuğçe15 Eylül 2016

    Aracıma sigorta yaptırdım ve konuşurken plaka değsıklığı olacağını yeni plakamı bildirdim. Eski plakam üzerinden sigorta yapılacağını ve yeni plakama sigortanın aktarma yapılacağı söylendi. Arayın biz hemen işleminizi yaparız dediler.ben bu işlem için yaklaşık 1200 TL ödedim. Sonra plakam değişti aradım yeni bilgimi verdim. Bana söylenmeyen fiyat farkı çıktı 536 TL kadar. Müşteri hizmetlerini arıyorum not bırakıyorum. Dönüş olmuyor. Sürekli ben uğraşıyorum. Söylenmeyen farkı ödemek istemiyorum. İnsanı kandırmak resmen bu yarın yola çıkmam gerekiyor aracın işlemi bitmedi.beni çok mağdur ettiler. Kesinlikle bilgi vermeden ekstra para istiyorlar. Bu durum söylenseydi ben neden kabul edeyim çok pahalı böyle bir şey olabilir mi?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön