28 Mayıs 2015
Yorum Yap
#3270779

Generali Sigorta Satın Aldığım Sigorta Poliçesini 2 Aydır Göndermiyor!

Satın almış olduğum mini evim ekstra sigortası özellikli ilgili olarak sigorta konusu olan adresim kendilerine doğru bildirdiğim halde yanlış düzenlenmiştir. Bende kendilerini uyardım doğru olması gereken adresi tekrar bildirdim adresi düzelttik dediler bende düzeltilmiş poliçeyi adresime talep ettim. Adresinize en kısa sürede yollanacaktır diye bilgi verildi fakat Generali Sigorta olarak 2 aydır tüm aramalarıma rağmen kapı duvar olmuşlardır. Bende poliçemin iptalini yaptığım ödemenin iadesini kendilerinden talep etmekteyim.

Yalçın Yalçın 420 Okunma

Cevaplar

 • Generali Sigorta Temsilcisi29 Mayıs 2015

  Sayın Yalçın İ; Talebiniz ile ilgili tarafınıza geri dönüş sağlanmıştır. Bilgilerinize Sunarız Saygılarımızla, Generali.

 • Generali Sigorta Temsilcisi28 Mayıs 2015

  Sayın Yalçın İ; Talebiniz ile ilgili kontroller sağlanarak talebiniz doğrultusunda işlemleriniz sağlanacaktır. Bilgilerinize Sunarız Saygılarımızla, Generali.

 • Yalçın28 Mayıs 2015

  Tarafınızdan hiçbir şey yollanmadı zaten sorun bu güvensizlik ortamı yarattınız bende o yüzden iptalini istiyorum [email protected] adresine ilgili dilekçemi yolladım lütfen işleme koyunuz teşekkürler.

 • Generali Sigorta Temsilcisi28 Mayıs 2015

  Sayın Yalçın İ; Yaşanan gecikmeden dolayı özür dileriz. Kargonuz elinize ulaşana kadar email yoluyla tarafınıza gönderilen poliçenin yazıcı çıktısını poliçeniz olarak kullanabilirsiniz. Saygılarımızla, Generali.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler