07 Ekim 2015

Generali Sigorta Poliçem İptal Edildi, Ancak Kalan Ayların Parası Ödenmedi!

Generali Sigorta'dan mini kasko ekstra poliçem vardı. Aracım bir kazadan ötürü pert oldu. Pert olan aracımın önce trafik sigortasını iptal ettirdim Axa Sigorta kalan ayların parasını geri verdi. Daha sonra Generali'yi aradım, bana iptal edeceklerini fakat kalan ayların parasını vermeyeceklerini söylediler.


Bende onlara bunun her firmada aynı mı olduğunu sorduğumda aynı olduğunu söylediler. A** Sigorta'nın geri verdiğini söylediğimde cevap veremediler. Bana söylenen pert aracımın parasının buradan karşılandığı oldu. Benim aracımın total parası benim şimdiye kadar olan aylardaki ödememden karşılandı. Şu anda benim olmayan aracın sonraki aylarının primini benden alamazsınız. Yasal haklarımı kullanacağım.

Candaş 288 Okunma

Cevaplar

  • Candaş09 Ekim 2015

    Geri dönüş yapan temsilcinin tutumu, üslubu ve konuyu ele alışı generalinin kalitesini ortaya koymaktadır. Hayatımda ilk defa bir müşteri temsilcisi saçma sapan örneklerle konuyu saptırmaya çalışıp işin içinden zeytinyağı gibi çıkmaya çalışıp, tarafımın sorduğu sorularıda geçiştirmiştir. Birçok arkadaşımı referansımla sizden sigortalattım kayıtlara bakabilirsiniz. Ancak bundan sonra bir daha asla Generali sigortayla işim olmayacak, tanıdıklarımı yönlendirmeyecek, aksine hepsine sizin bu kalitesiz, memnuniyetsiz tutumunuzu anlatacağım.

  • Generali Sigorta Temsilcisi08 Ekim 2015

    Sayın Candaş K; Talebiniz ile ilgili tarafınıza geri dönüş sağlanmıştır Bilgilerinize Sunarız Saygılarımızla, Generali

  • Generali Sigorta Temsilcisi07 Ekim 2015

    Sayın Candaş K; Talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilecek olup tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize Sunarız Saygılarımızla, Generali

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön