23 Ağustos 2013 #1973506

Generali Sigorta Personel Davranışı!

Müşterimizin hasar ödemesi ile ilgili sigorta şirketinin irtibatını verdiği , Duru Sigortam Aracılık Hizmetleri acentesini aradığımızda telefona bakan bayan; son derece kaba konuşarak ve hatta bilgi vermeden telefonu suratımıza kapatmıştır .


Aynı numarayı arayıp yaptığı hareketin kabaca olduğunu söylerken, çok işim var diyerek telefonu yeniden suratımıza kapatmıştır. Biz otomotiv sektöründe hizmet veriyoruz , Generali Sigorta şirketleri ile sık sık irtibatta oluyoruz . Bu tavır hiş hoş değil.

Cenk 586 Okunma

Cevaplar

  • Generali Sigorta Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Cenk Yücel, Generali Sigorta A.Ş. olarak şirketimizle karşılıklı olarak acentelik sözleşmesi imzalamış bağımsız ticari müesseseler ile çalışmaktayız. Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz DURU SİGORTAM ARACILIK HİZMET.LTD.ŞTİ. isimli sigorta acentesi bağımsız bir tüzel kişiliktir. Buna rağmen ilgili acentemize 3. Şahıslar ile ilişkilerde Generali Sigorta A.Ş.’ yi temsil ederken gerekli özenin ve hassasiyetin gösterilmesi gerekliliği konusunda bilgi iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön