04 Temmuz 2015

Generali Sigorta Kusur Bende Olmamasına Rağmen Sürekli Sorun Çıkarıyor!

21.06.2015 tarihinde 34 ** **** plakalı aracıma sağ arka yandan çarpma şeklinde bir kaza geçirdim. Kaza raporunda aslı kusur tamamen karşı tarafta olduğu belirtildi. Aracımı servise çektirdim. Karşı tarafın sigortası Generali Sigorta Uludağ ekspertizden M*** D. aracılığı ile aracın durumunu değerlendirdi.

Sigorta muadil parça sağlama üzerine işlemleri başlattı, fakat tedarik edilemedi. ( Bu bilgi ne bana ne de servise söylenmediği için aracım 10 gündür hiçbir şey yapılmadan serviste duruyor) servise siz parça bulun diye talimat verilince fatura olarak 13.000-14.000 civarı bir tutar bildirdi. Sorun şu ki muadil parça üzerinden dosya açıldı (no:580376) sigorta tutarın tamamını ödemez deniliyor.

Oguz 407 Okunma

Cevaplar

  • Generali Sigorta Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Sayın Oğuz B; Talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilecek olup tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize Sunarız Saygılarımızla, Generali

  • Oguz03 Temmuz 2015

    Aracımı ne perte çıkartıyorlar ne de onarımın tamamını karşılıyorlar. Yolda seyir halindeyken biri tali yoldan hız kesmeden çıkıp aracınıza çarpıp büyük hasar verince nasıl mağdur olunur görüyorum. Günlerdir ugraşıyorum, saatlerce telefonda konuşuyorum hala bir ilerleme olmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön