22 Ekim 2016 #6753568

Generali Sigorta Kasko Kaydında Hata

Ekim ayı içerisinde 05lh**** plakalı aracımı zorunla trafik ve kasko sigortası yaptırdım. Bana sorulmadan kasko sigorta poliçesine LPG yok ve yıllık 0/7500 km kaydı koymuşlar. Telefonla bunun düzeltilmesini istedim. Sigorta danışmanımla görüştüm, ek zeyilname ve ek ücret 18 lira ödemen gerektiğini söylemesine rağmen, kendisine de direk ulaşamadım. Mesaj bıraktım, düzeltilip gönderilmesini istedim. Bugüne kadar henüz düzeltilmedi. İleride oluşabilecek bir vaka da mağdur durumda kalacağımdan, gerek sigorta danışmanım A****, gerekse, de sigorta şirketi hakkında şikayetçiyim.

Recep 1.593 Okunma

Cevaplar

  • Recep'in Teşekkür Mesajı25 Ekim 2016

    Aracıma yaptırdığım kasko ve zorunlu trafik sigortasında LPG. Lı olduğu halde LPG yok diye belirtilmişti. Bu durum düzeltilmiş mail adresime gönderildi. Teşekkür ederim. Ancak km. Sınırlandırılması kaldırılmamış. Onun kaldırılmasını ve düzenlenen zeyilname, nin kargo ile adresime gönderilmesini bekliyorum.

  • Generali Sigorta Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Recep Ş, Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu iletiriz. Talebiniz ile ilgili gerekli incelemeniz sağlanmıştır. Lpg zeyiliniz sizden ücret alınmadan sağlanarak e-mail adresinize detaylarınız gönderilecektir. Ayrıca Kişisel Sigorta Danışmanınız detaylı bilgi için tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Bilgilerinize Sunarız Saygılarımızla Generali

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön