20 Ağustos 2015

Generali Sigorta Yeni Kaskolu Aracın Fotoğrafının Çekilmemesi.

15/08/2015 tarihinde telefonla kasko yaptırdım. İşlemi yapan çalışan, yasal süre olan 3 iş günü içerisinde aracın foto çekimi için gelineceğini belirtti. İl dışına çıkmam gerektiği halde 5 gün yetkilileri bekledim. Poliçenin ''Tescil /yenileme tarihi ile poliçe tarihi arasındaki fark nedeni ile muafiyet uygulanması''başlıklı 13. sayfasında özetle bir kazada aracın fotoğrafının temin edilememesi durumunda 5000 TL'den az olmamak üzere hasarın % 70'i kadar muafiyet uygulanacağı belirtilmektedir. Generali Sigorta'yı defalarca aramama rağmen oyaladılar. Sanırım bu arada bir kaza olursa durumdan faydalanacaklar.

Nevzat 506 Okunma

Cevaplar

  • Nevzat 21 Ağustos 2015

    Tüm çabalarıma rağmen sonuç alamayınca Oto Sigortaları Direktörü Pınar Münevver Doğru Hanımefendi'ye ulaştım. Çok kısa süre içerisinde gelip çekim yaptılar. Mesai dışında kısa bir zaman zarfında çözüm üreten Pınar Hanım'a çok teşekkür ederim.

  • Generali Sigorta Temsilcisi20 Ağustos 2015

    Sayın Nevzat A; Talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilecek olup tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize Sunarız Saygılarımızla, Generali

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön