20 Mart 2015

Generali Sigorta Trafik Sigortası ve Akaryakıt Puanı!

En uygun fiyatı vermesi sebebiyle Generali Sigortaya trafik sigortamı yaptırdım. Benimle ilgilenen (!) sigorta temsilcisi S**** D., Opet'ten 20 TL akaryakıt hediye puanı vereceklerini söyledi, 11 Mart tarihinde cep telefonuma 20 TL hediye puanımın numaramı yüklendiği mesajı geldi, ben de Opet'e hediye akaryakıt almaya gittim, fakat alamadım, hediye puanım yüklenmemiş.

Generali Sigorta'yı her aradığımda telefona başka temsilciler çıkıyor ve S**** D.'ın beni arayacağını söyleyip kapatıyorlar, S**** Hanımda bir zahmet edip aramıyor tekrar ben dönüp arıyorum. Bu nasıl hizmet anlayamadım, müşteri ben miyim Generali Sigorta'mı anlayamadım. Ben bu akaryakıt hediyesini alabilecek miyim?

Naime 1.486 Okunma

Cevaplar

  • Generali Sigorta Temsilcisi27 Mart 2015

    Sayın Naime Cesur; Talebiniz ile ilgili tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır Bilgilerinize Sunarız Saygılarımızla

  • Generali Sigorta Temsilcisi20 Mart 2015

    Sayın Naime Cesur; Talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilecek olup tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize Sunarız Saygılarımızla, Generali

  • Naime 20 Mart 2015

    Ayrıca poliçem yapıldığında tel numaramın ve e-posta adresimin yanlış yazıldığını gördüm, sigorta firmasını aradığımda Sinem Dal bana, siz bu numaradan aramışsınız dedi, halbuki ben bu numarayı ilk defa görüyorum, bilgilerimin düzeltilmesini talep ettim, önemli olmadığını söyledi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön