Selim S. Teşekkür Mesajı

Kısa sürede puanlar yüklendi, teşekkürler. Keşke bunca zaman, defalarca telefonla aramaya gerek kalmadan cozulseydi

Generali Sigorta Söz Verilen Ama Bir Türlü Verilmeyen Hediye Çeki.

Selim S. |

Geçtiğimiz yıl Mart ayında Generali Sigorta'dan yaptırdığım trafik sigortamı yenilemek için mart ayında yenileme bölümünden A. Bey tarafından arandım. Poliçe miktarı ücreti yanında 70 TL Hepsiburada hediye çeki ekledi teklifine.

Ben de kabul ettim ve 18 Mart tarihinde trafik sigorta poliçem yenilendi. Yaklaşık 1 ay hediye çeki için bekledim ama hiçbir bilgi verilmedi. Sonrasında A. beye ulaştım, hediye çeki yerine Fırsatlar Kulübü'nden 1000 puan yükleme önerisi yaptı ve ben de kabul ettim ama puan yüklenmedi.

Sonrasında 2 kez daha aramama rağmen A. Bey'e ulaşamadım. Karşımdaki arkadaşlar "not aldık size geri dönüş sağlayacaklar" dediler ama bir daha A. Bey ile hiç görüşmedim. Sonraki aramalarımda yenileme takım lideri B. Ö. Beye ulaştım kendisi konunun bizzat takipçisi olacağını söyledi. 3 gün içinde puanlar yüklenecek dedi bugün 8. gün ve aslında 3. ay ama ne puan ne çek var!

Etiketler :

Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selim S.
  30 Haziran
  13:54

  Kısa sürede puanlar yüklendi, teşekkürler. Keşke bunca zaman, defalarca telefonla aramaya gerek kalmadan cozulseydi

 • 24 Haziran
  15:30

  Sayın Selim S;
  Öncelikle Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu bildiririz.
  Hepsiburada.com olarak tarafınıza iletilen hediye çeki değerinde puan yüklemeniz sağlanarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.
  Bilgilerinize Sunarız.
  Saygılarımızla,
  Generali.