Generali Sigorta Servis Ücretini Karşılamıyor!

Abdulkadir D. |

Hasarlı aracımı Honda yetkili servisinde yaptırma hakkım olmasına karşın buradaki rakamın çok yüksek çıkarılması ve gereksiz yere birçok parçasının değişecek olması sebebiyle, şirketin önerisiyle aracın Honda'nın verdiği rakamın yaklaşık dörtte birini teklif eden bir anlaşmalı serviste onarılması teklifini kabul ettim. Yaşadığımız sinir harpleri, kasko yetkilisinin suçlayıcı tutumlarının üzerine bu aşamada şirketin aracın Honda servisinde kalmasından kaynaklı 300 TL ekspertiz ve otopark ücretini ödemek istememesi eklendi. Artık bıktığımdan 300 TL'yi cebimden ödedim ve aracı anlaşmalı servise çektirdim. Aracı anlaşmalı serviste yaptıralım diyorlar fakat ortaya çıkan ücreti ödemiyorlar.

Etiketler :

Ödeme Yapmama Servis - Onarım Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mart
  15:40

  Sayın Abdulkadir Doğanay;
  Talebiniz ile ilgili tarafınıza geri dönüş sağlanmıştır.
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla,
  Generali

 • Abdulkadir D.
  23 Mart
  16:22

  Şirket standart cevabını burada paylaşıyor ve hiçbir sorunla ilgilendikleri yok. Ben de geçen hafta ödediğim ücretin tarafıma iadesini içeren dilekçemi kasko firmasına gönderdim. Hala bir dönüş olmadı. Bir müddet daha bekleyip konuyu Tahkime götüreceğim.

 • 18 Mart
  14:56

  Sayın Abdulkadir Doğanay;
  Talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilecek olup tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.
  Kişisel Sigorta Danışmanlarımız sigorta ve hasar ile ilgili tüm sorularınızı her zaman cevaplamaktan memnuniyet duyacaklardır. Bize dilediğiniz zaman 0850 555 55 55’i arayarak ulaşabilirsiniz.
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla,
  Generali