Generali Sigorta Prestij Genişletilmiş Ekstra Kasko Hikayesi.

Hüseyin Onur Ç. |

2013 ve 2014 Mart 2 senedir aracım için yaptırdığım prestij genişletilmiş kasko paketi satın alırken sigortacı bana aracımda herhangi bir durumda orijinal parça zarar görmüşse orijinal parça takılacağını söylemişti.

Ağustos ayında bir araca arkadan çarptım. % 100 suçlu olduğum kazada önkaput zarar gördü. İzmir Egem yetkili Opel servisine çektirdim aracımı daha sonra eksper gelmiş gitmiş ben aracımı teslim almaya gittiğimde yan sanayi parçayım diye bağıran bir kaputla karşılaştım.

Başka bir yetkili servis olan Surtaş Opel servisine gidip bu parçanın orijinal olup olmadığını sordum kesinlikle orijinal olmadığını söylediler. Evet Generalli Sigorta 48 ar *** Plakalı aracım ne olacak?

Etiketler :

Servis - Onarım Hizmeti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mart
  17:29

  Sayın Hüseyin Onur Çamlıbel;
  Aracınızın onarımı yetkili serviste yapılmış olup konu ile ilgili talebinizi Opel Egem yetkili servine iletebilirsiniz. Talebiniz ile ilgili tarafınıza geri dönüş sağlanmış olup irtibat numaranızdan ulaşılamamıştır.
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla,
  Generali

 • 11 Şubat
  09:16

  Sayın Hüseyin Onur Çamlıbel;
  Talebiniz tarafımıza ulaşmıştır.Talebiniz değerlendirilecek olup tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.
  Kişisel Sigorta Danışmanlarımız sigorta ve hasar ile ilgili tüm sorularınızı her zaman cevaplamaktan memnuniyet duyacaklardır. Bize dilediğiniz zaman 0850 555 55 55’i arayarak ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Generali
  "