Generali Sigorta Poliçem İptal Edildi, Ancak Kalan Ayların Parası Ödenmedi!

Candaş K. |

Generali Sigorta'dan mini kasko ekstra poliçem vardı. Aracım bir kazadan ötürü pert oldu. Pert olan aracımın önce trafik sigortasını iptal ettirdim Axa Sigorta kalan ayların parasını geri verdi. Daha sonra Generali'yi aradım, bana iptal edeceklerini fakat kalan ayların parasını vermeyeceklerini söylediler.

Bende onlara bunun her firmada aynı mı olduğunu sorduğumda aynı olduğunu söylediler. A** Sigorta'nın geri verdiğini söylediğimde cevap veremediler. Bana söylenen pert aracımın parasının buradan karşılandığı oldu. Benim aracımın total parası benim şimdiye kadar olan aylardaki ödememden karşılandı. Şu anda benim olmayan aracın sonraki aylarının primini benden alamazsınız. Yasal haklarımı kullanacağım.

Etiketler :

Prim İade Sigorta Başvuru - İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Candaş K.
  09 Ekim
  18:31

  Geri dönüş yapan temsilcinin tutumu, üslubu ve konuyu ele alışı generalinin kalitesini ortaya koymaktadır. Hayatımda ilk defa bir müşteri temsilcisi saçma sapan örneklerle konuyu saptırmaya çalışıp işin içinden zeytinyağı gibi çıkmaya çalışıp, tarafımın sorduğu sorularıda geçiştirmiştir. Birçok arkadaşımı referansımla sizden sigortalattım kayıtlara bakabilirsiniz. Ancak bundan sonra bir daha asla Generali sigortayla işim olmayacak, tanıdıklarımı yönlendirmeyecek, aksine hepsine sizin bu kalitesiz, memnuniyetsiz tutumunuzu anlatacağım.

 • 08 Ekim
  13:50

  Sayın Candaş K;
  Talebiniz ile ilgili tarafınıza geri dönüş sağlanmıştır
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla,
  Generali

 • 07 Ekim
  14:30

  Sayın Candaş K;
  Talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilecek olup tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla,
  Generali