Generali Sigorta Parçaları Göndermiyor.

Emre Y. |

23 nisan'da aracım kaza yaptı. Karşı taraf suçlu olduğu için onlar sigortası yani Generali Sigorta karşılıyor, fakat 2 haftadır parçamı göndermiyorlar. Geçen hafta perşembe günü bir kısım gönderildi ama diğerleri hep bekletiliyor. Sayesinde bir çok işimden oldum. İyi ki onlardan sigorta yaptırmadım.

Halen beni expertiz arayın genel merkezi arayın, orayı arayın, burayı arayın diye yönlendiriyorlar. Siz niçin varsınız? Boşuna yaptırdık o zaman sigortayı. Bu hafta da yetişmeyecek usta ile görüştüğümde. Olsun onlara göre hava hoş ama benim zararım ne olacak? Parçalarımı orijinal göndermiyorlar. Boşuna paramız gidiyor sigorta şirketlerine.

Etiketler :

Servis - Onarım Hizmeti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre Y.
  11 Mayıs
  15:42

  Merbaha :
  ciddi söylüyorum siz bu işi bırakın ,ya temiz bir şekilde yapın bana sıfır parça gönderdiniz far için yan sanayi sizin deyiminizle logosuz fakat ne hikmetse gönderdiğiniz far arızalı sıfır parçalarda bunu yaşıyorsak halimiz ne olacak allah bilir acil geri dönüş istiyorum konuyu uzatmamak için yoksa noter tutanagı tutturup mahkemeye başvuru yapacam acil olarak logolu sıfır far gönderimini ücretsiz olarak karşılayıp ve beni aramanızı istiyorum acill.
  iyi çalışmalar

 • 08 Mayıs
  09:38

  Sayın Emre Yıldız;
  Aracın parçaları ile ilgili gerekli görüşmeler yapılmıştır. Parça 2 tedarikçi stoklarında bulunmadığı için servise ulaştırılamamış olup tarafınız ile konu görüşülerek parça tarafınızdan tedarik edileceği bilgisi alınmıştır.
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla