Generali Sigorta Ön Cam Hasarı 5 Aydır Yapılmıyor.

Tc Adnan Sukru K. |

Yaklaşık 5 aydır aracının ön cam hasarımın giderilmesi için uğraşıyorum. Nasıl bir şirket olduğunuza anlam veremedim. Cam hasar bölümünden defalarca (S**** bey, O**** bey, C*** bey, Ç**** hanım, ve em son K*** hanım) ile görüştüm. Bazı arkadaşlar ile 2 sefer görüştüm. Her seferinde tamam ilgileniyoruz, size dönüş yapacağız denilerek. Görüşmeyi sonlandırdılar Bandırma da bulunan (zOtocam) firmasına 3 hafta önce yönlendirildi ancak firma sahibi verildiği söylenen cam siparişinin ellerine ulaşmadığını söylüyor.

Etiketler :

Servis - Onarım Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ağustos
  08:45

  Sayın Adnan Şükrü Karpuz
  Konu araştıldıktan sonra, tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla,
  Genera

 • Tc Adnan Sukru K.
  15 Ağustos
  14:43

  Evet arkadaşlar geri dönüş yaptılar cam hasar bölümünden yaşınbey bey arıyor tamam hasarınızı yaptırabilir sınır. Diyor, 1 saat sonra ahmet bey arıyor yaptıra maz siniz diyor. 15 dakika sonra yaşın bey tekrar arıyor bu sefer ağız değiştirerek yaptıramaz sınıf. Diye. Bu şirkette insanların birbirinden haberi yok. Kusura bakmayın bana binbir ısrarla, lafla, hediye Teklifleriyle kasko yaptırtacaksınız. Sonra da hasarımın giderme mek için, bir sürü dalavere çevireceksiniz. Kusura bakmayın hakkımı sonuna kadar arayacağım.

 • 13 Ağustos
  13:27

  Sayın Adnan Ş;
  Talebiniz ile ilgili tarafınıza ger dönüş sağlanmıştır
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla,
  Generali

 • Tc Adnan Sukru K.
  13 Ağustos
  09:20

  Evet arkadaşlar geri dönüş yaptılar cam hasar bölümünden yasinbey bey arıyor tamam hasarınızı yaptırabilir sinir. Diyor, 1 saat sonra ahmet bey arıyor yaptıra maz sınız diyor. 15 dakika sonra yasin bey tekrar arıyor bu sefer ağız değiştirerek yaptıramaz sınıf. diye. Bu şirkette insanların birbirinden haberi yok. Kusura bakmayın bana binbir ısrarla, lafla, hediye Teklifleriyle kasko yaptırtacaksınız. Sonra da hasarımın giderme mek için, bır suru dalavere cevıreceksiniz. Kusura bakmayın hakkımı sonuna kadar arayacagım.

 • Tc Adnan Sukru K.
  12 Ağustos
  14:46

  Evet geri dönüş için teşekkür ederim b

 • Tc Adnan Sukru K.
  12 Ağustos
  14:40

  Sayın generali yetkilileri sıkayetıme cevap verdınız tesekkür ederim. Ancak

 • 12 Ağustos
  09:04

  Sayın Adnan Ş;
  Talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilecek olup tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla,
  Generali