11 Ağustos 2015

Generali Sigorta Ön Cam Hasarı 5 Aydır Yapılmıyor.

Yaklaşık 5 aydır aracının ön cam hasarımın giderilmesi için uğraşıyorum. Nasıl bir şirket olduğunuza anlam veremedim. Cam hasar bölümünden defalarca (S**** bey, O**** bey, C*** bey, Ç**** hanım, ve em son K*** hanım) ile görüştüm. Bazı arkadaşlar ile 2 sefer görüştüm. Her seferinde tamam ilgileniyoruz, size dönüş yapacağız denilerek. Görüşmeyi sonlandırdılar Bandırma da bulunan (zOtocam) firmasına 3 hafta önce yönlendirildi ancak firma sahibi verildiği söylenen cam siparişinin ellerine ulaşmadığını söylüyor.

Tc 350 Okunma

Cevaplar

 • Generali Sigorta Temsilcisi18 Ağustos 2015

  Sayın Adnan Şükrü Karpuz Konu araştıldıktan sonra, tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize Sunarız Saygılarımızla, Genera

 • Tc15 Ağustos 2015

  Evet arkadaşlar geri dönüş yaptılar cam hasar bölümünden yaşınbey bey arıyor tamam hasarınızı yaptırabilir sınır. Diyor, 1 saat sonra ahmet bey arıyor yaptıra maz siniz diyor. 15 dakika sonra yaşın bey tekrar arıyor bu sefer ağız değiştirerek yaptıramaz sınıf. Diye. Bu şirkette insanların birbirinden haberi yok. Kusura bakmayın bana binbir ısrarla, lafla, hediye Teklifleriyle kasko yaptırtacaksınız. Sonra da hasarımın giderme mek için, bir sürü dalavere çevireceksiniz. Kusura bakmayın hakkımı sonuna kadar arayacağım.

 • Generali Sigorta Temsilcisi13 Ağustos 2015

  Sayın Adnan Ş; Talebiniz ile ilgili tarafınıza ger dönüş sağlanmıştır Bilgilerinize Sunarız Saygılarımızla, Generali

 • Tc13 Ağustos 2015

  Evet arkadaşlar geri dönüş yaptılar cam hasar bölümünden yasinbey bey arıyor tamam hasarınızı yaptırabilir sinir. Diyor, 1 saat sonra ahmet bey arıyor yaptıra maz sınız diyor. 15 dakika sonra yasin bey tekrar arıyor bu sefer ağız değiştirerek yaptıramaz sınıf. diye. Bu şirkette insanların birbirinden haberi yok. Kusura bakmayın bana binbir ısrarla, lafla, hediye Teklifleriyle kasko yaptırtacaksınız. Sonra da hasarımın giderme mek için, bır suru dalavere cevıreceksiniz. Kusura bakmayın hakkımı sonuna kadar arayacagım.

 • Tc12 Ağustos 2015

  Evet geri dönüş için teşekkür ederim b

 • Tc12 Ağustos 2015

  Sayın generali yetkilileri sıkayetıme cevap verdınız tesekkür ederim. Ancak

 • Generali Sigorta Temsilcisi12 Ağustos 2015

  Sayın Adnan Ş; Talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilecek olup tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize Sunarız Saygılarımızla, Generali

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön