29 Haziran 2016

Generali Sigorta Lastik Koruyan Uygulaması!

Aracımın lastiği işe giderken patladı yanağının yan tarafı yırtıldı. Asistans hizmetlerini aradım. Aracımın lastiğinin patladığını belirttim. Hemen çekici gönderelim dediler. Eğer yanınızda yedek lastik ve kriko varsa değişimi yapalım dediler. Olur dedim. Sonra aracınız Volkswagen olduğu için zarar gelebilir değişimi biz yapamayız lastikçiye götürelim dediler.

Buna da tamam dedim. Sonra lastikçide ki değişim ücretini siz ödüyorsunuz, biz sadece çekici ücretini öderiz dediler. Her sene sigortamızı yenilerken bin bir türlü avantajlar sunuyoruz, şöyle hizmetlerimiz var diyen firmanın aslında hiçbir hizmet sağlayamadığı açıkça görülmüş oldu. Bundan sonra asla buradan sigortamı yenilemeyeceğim!

Erdem 434 Okunma

Cevaplar

  • Generali Sigorta Temsilcisi29 Haziran 2016

    Sayın Erdem K; Sigortalı Araçta yedek lastik olmaması veya lastiğin onarılmasını gerektirecek durumlarda, Sigortalı Araç en yakın servise veya lastikçiye ÇEKME hizmet limiti ve sınırlandırmaları kapsamında çekilecektir. Kişisel Sigorta Danışmanınız tarafınıza en yakın sürede geri dönüş sağlayacaktır Bilgilerinize Sunarız Saygılarımızla, Generali

  • Erdem29 Haziran 2016

    Eeee zaten bende farklı bir şey istemedim ki gelip değiştirecektiniz ancak sizin aracınızı biz değiştiremeyiz lastikçiye çekmemiz gerek dediniz.

  • Generali Sigorta Temsilcisi29 Haziran 2016

    Sayın Erdem K; Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Talebiniz ile ilgili gerekli kontroller sağlanmıştır. Poliçe teminatlarınız doğrultusunda işlemler sağlanmıştır. LASTİK DEĞİŞİMİ: Sigortalı Araca ait lastiklerden birinin patlaması durumunda ve Sigortalının talep etmesi halinde gönderilecek olan görevli ekip, Sigortalı Araç lastiğinin değişimini 30 dakika içinde gerçekleştirecektir. Sigortalı Araçta yedek lastik olmaması veya lastiğin onarılmasını gerektirecek durumlarda, Sigortalı Araç en yakın servise veya lastikçiye -ÇEKME hizmet limiti ve sınırlandırmaları kapsamında çekilecektir. Bu hizmet yılda toplamda 3 defa ile sınırlıdır. Bilgilerinize Sunarız Saygılarımızla, Generali

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön