Generali Sigorta İlgisiz Yönetim ve Çalışanlar.

Sedat M. |

Poliçemi yenilediler ancak mail olarak atmadılar. Yine çağrı merkezine ulaşamıyorsunuz, sistem hatası ya da daha sonra size ulaşalım gibi oyalama ve erteleme taktikleri. Cam koruyan hizmeti adı altında verilen teminat ve güvencelerin yerine getirilmemesi. Çalışanların yaptığı bilgilendirmelerin aslında geçersiz olduğu ve ilk fırsatta şirketin oyalama taktikleri insanı canından bezdiriyor.

Şimdi bu yazdıklarıma da birisi yok ilgileneceğiz gibi cevaplar yazar ancak sonuç sıfır. Bilgi kirliliği olan ve taahhüt yerine getirilmediği bir kurum.

Etiketler :

Personel Davranışı Poliçe Yenileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sedat M.
  16 Eylül
  22:48

  En kısa zaman dediğiniz günden bu yana 55 gün geçmiş nerede dönüş? Semazenler sizden daha az dönüyor

 • 28 Temmuz
  13:28

  Sayın Sedat M;
  Talebiniz ile ilgili tarafınıza geri dönüş sağlanmıştır
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla,
  Generali

 • Sedat M.
  24 Temmuz
  11:40

  Yolda mı kaldınız ya da kaza mı oldu allah yardımcınız olsun çünkü sigorta şirketi diye geçinen generali' yi arayacağınıza çölde kutup ayısını arayıp bulmanız daha yüksek ve akıllıca bir arayış olur. Bir görüşme yaptığınız eleman daha sonra arazi olur ve ulaşamazsınız. Kesinlikle bu şirket ile çalışmayın ve bir hata mı yaptınız hemen hukukçu arkadaşınıza söyleyin ve dava açın bunlara aksi halde allah sabır versin. Ayrıca yazılı poliçeyi iyi okuyun çalışanlar da galiba kandırılmış onlarda mağdur gibi konuşuyor. Tabi renk vermemeye gayret ediyorlar.

 • 22 Temmuz
  17:10

  Sayın Sedat M;
  Talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilecek olup tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla,
  Generali