Generali Sigorta İkame Araç Temin Etmiyor!

Serkan T. |

51 h** **** plakalı aracın sahibiyim. Aracım 04.08.2016 tarihinde aracım kazaya karışmış ve Jandarma tutanağı ile kaza tutanağı düzenlenmiştir. Kaza sonucunda 05.08.2016 tarihinde kaskolu olan aracıma Kayseri İnciroğlu Honda yetkili servisinde dosya açılmış ve onarımın 7 günde bitebileceği tarafıma bildirilmiştir. Genişletilmiş kasko yaptırdığım firma olan Generali Sigorta şirketinin sözleşmesinde kaza sonrası 24 saati geçen onarımlarda ikame araç verileceği yazmaktadır.

Ben 05.08.2016 tarihinde firmaya ikame araç talebimi bildirdim. 3 gündür hala ikame araç temin etmeyen Generali Sigortanın müşteri hizmetlerini aradığımda "sizi arayacaklar" deyip tarafıma halen bir araç tahsis edilmemiştir. Sözleşme şartlarına uymayan firmanın bir an önce araç ihtiyacımı karşılamasını talep ediyorum ve Generali Sigortanın bu tutumunu sizlere şikayet ediyorum.

Etiketler :

İkame Araç Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan T.
  08 Ağustos
  22:10

  hâlâ değerlendirme diyorsunuz. Ben 4. Gün geçti hâlen sonuç alamadım. Bırakın bu klişe cevapları. Artık olumlu sonuçla gelin bana. 3 yıldır firmanızdan kasko yaptırıyorum ve ilk kez kaza ile karşılaştım ama bu sayede şirketinizin hizmet kalitesini gördüm. Yarın 5. Gün ve sonuç alacağımdan emin değilim. Yarın sonuç alamazsam artık avukatım devreye girecek. Bilginize...

 • 08 Ağustos
  15:50

  Sayın Serkan T;
  Talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilecek olup tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla
  Generali