Generali Sigorta Hasarımı Karşılamıyor.

Feyzi A. |

Generalli Sigortadan full kasko yaptırdım. Aracım otoparkta hasar gördü müşteri hizmetlerini aradım hasarı detaylı olarak anlattım 4 kapı çizik bagaj kapağı hasarlı çamurluk çizilmiş diye sonucunda polis tutanağı tutturmama gerek var mı diye sordum, oradaki bayan arkadaş yetkili serviste beyanla yapılabileceği söylendi. Aracımı servise bıraktım devamında genel müdürlük polis tutanağı olmadığı için ödeme yapmayı ret etti. Bana ödeme yapmayacaklarına dair belge istedim, onu da vermiyorlar.

Etiketler :

Ödeme Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Şubat
  15:06

  Sayın Feyzi Altuntas;
  Talebiniz ile ilgili tarafınıza geri dönüş sağlanarak bilgi verilmiştir. Bize dilediğiniz zaman 0850 555 55 55’i arayarak ulaşabilirsiniz.
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla,
  Generali

 • Feyzi A.
  10 Şubat
  15:03

  Sayın yetkili araç hasarının bir kısmını ödeneceği tarafıma bildirildi. Hasarlar aynı zamanda olmadığı kanaatine varmışsınız. Size göre ön sol kapı ile arka sağ kapı ayni zamanda sağ ön kapı arka sol kapı ayrı zaman diliminde oluşmuş. Buna yeterince güldüm birazda siz gülün istedim.

 • 10 Şubat
  14:08

  "Sayın Feyzi Altuntas;
  Talebiniz tarafımıza ulaşmıştır.Talebiniz değerlendirilecek olup tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.
  Kişisel Sigorta Danışmanlarımız sigorta ve hasar ile ilgili tüm sorularınızı her zaman cevaplamaktan memnuniyet duyacaklardır. Bize dilediğiniz zaman 0850 555 55 55’i arayarak ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Generali