Generali Sigorta Eksper Hala Aracı Görmeye Gelecek!

Gökhan G. |

Generali Sigorta çağrı merkezi aracılığıyla yaptırdığım mini kasko ekstra poliçemi kestireli tam 8 iş günü oldu ve hala Eksper aracımı görmeye gelecek sözde. İlk kestirdiğim gün içerisinde geleceklerini söyleyen müşteri hizmetleriyle ondan sonra farklı günlerde tam altı kez görüşmeme rağmen hala geleceklerini söylüyor.

Ve müşteri hizmetlerinin bana söylediğine bakın " mümkünse Eksper gelip aracınızı görene kadar aracınıza az binin" bir zahmet gelin artık. Ayrıca şikayetim üzerine sürekli geri dönüş yapılacağını söyleyen çağrı merkezinden ne arayan var ne soran. İlgisizlik ve tutarsızlık diz boyu yaptırmadan önce bir araştırın derim.

Etiketler :

Geciken Ekspertiz Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Şubat
  12:30

  Sayın Gökhan Güler;
  Kampanyamız şu an değerlendirme sürecindedir. SMS ile bilgilendirme sağlanacaktır. Poliçeniz ayrıca adresinize gönderilmiştir.
  İlginiz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Generali
  "

 • Gökhan G.
  06 Şubat
  11:17

  çağrı merkezi çalışanları arasında tutarsızlık poliçem hala elime ulaşmadı aynı zamanda opet indirimim verilmedi bununlada ilgili şikayet yazdım umarım ilgelinirsiniz çağrı merkeziyle konuşmak işe yaramıyor onu anladım artık sizinle buradan iletişim kuracağım.var birinin söylediği diğerinin söylediğini tutmuyor ve

 • 03 Şubat
  16:26

  Sayın Gökhan Güler;
  Talebiniz ile ilgili tarafınıza geri dönüş sağlanarak bilgi verilmiştir.
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla,
  Generali

 • 26 Ocak
  08:43

  Sayın Gökhan Güler;
  Talebiniz tarafımıza ulaşmıştır.Talebiniz değerlendirilecek olup tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla,
  Generali