Generali Sigorta Devlet Meselesine Dönen Akaryakıt Çeki!

Mustafa M. |

Poliçelerimi yaptıralı 3 ay olmak üzere. Bana vadedilen 40 TL değerinde Opet akaryakıt çekim,
konuyla ilgili iki kere aramış ve söz almış olmama rağmen hala gelmemiştir. Bu kadar basit ve küçük bir konuda dahi verilen sözler yerine getirilmiyorsa, Allah göstermesin bir kaza anında ya da bir terslikte ben bu firmaya nasıl güvenebilirim? Nasıl sorunlarımı çözeceklerine inanabilirim? Çevreme neye binaen bu firmayı önerebilirim?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa M.
  15 Nisan
  11:43

  Hem kendi sitemlerine hem de Şikayetvar a veryansında bulunduktan birkaç gün sonra telefonuma bilgilendirme mesajı ulaştı; ancak belirttiğim üzere firma bende soru işareti bıraktı. Bir daha generali yi tercih edeceğimi - en azından şu an için - sanmıyorum.

 • Mustafa M.
  15 Nisan
  11:42

  Hem kendi sitemlerine hem de Şikayetvar a veryansında bulunduktan birkaç gün sonra telefonuma bilgilendirme mesajı ulaştı; ancak belirttiğim üzere firma bende soru işareti bıraktı. Bir daha generaliyi tercih edeceğimi - en azından şu an için - sanmıyorum.

 • Mustafa M.
  09 Nisan
  09:30

  Sayın otomatik cevap yazan yetkili! Mesai arkadaşlarınız en son geçen ay beni aradıklarında 7 Nisan tarihinde kesin olarak çekimin gönderileceğini, konuyla bizzat ilgileneceklerini söylediler. Bence bu şekilde otomatik mesajlar atacağınıza önce konuyu araştırın veya ses kayıtlarını check ediniz.

 • 09 Nisan
  09:11

  Sayın Mustafa MUTLU;
  Kampanyamız şu an değerlendirme sürecindedir. SMS ile bilgilendirme tarafınıza sağlanacaktır İlginiz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Generali