Generali Sigorta DASK Poliçe İptali ve Mükerrer Poliçe Sorunu!

Gökhan S. |

DASK poliçesi Anadolu Sigortada devam ettiği ve 12.03.16'da sona ereceği için Generali Sigorta'dan aradıkları için Generali Sigorta'yla anlaştım. Fakat poliçede eksik olduğunu fark ettiğimde müşteri hizmetlerine bildirdim ve en kısa zamanda çözülecek dediler. Dedikleri zamanda çözümü yapamadıkları için diğer taraftan devam eden Anadolu sigortadaki DASK poliçesi de günü gelmeden kesildi.

Bunun üzerine Generali Sigorta'dan müşteri hizmetleriyle görüştüm ve ilgili eksiklik yüzünden mükerrer poliçe yapıldığını ve bunun üzerine sözleşmedeki 14 günlük cayma hakkımı ve haklı gerekçeyle iptali talep ettim ve kendileri 24 saat içinde iptal olur efendim dediler. Aradan 3 gün geçmesine rağmen aramadılar, bilgi vermediler. Bugün aradığımda iptal edemediklerini bildirdiler ve tekrar bakıp akşama kadar iptal olabilir dediler. Konuyla ilgili lütfen bir çözüm bulunuz.

Etiketler :

Sigorta Başvuru - İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan S.
  11 Mart
  14:00

  DASK poliçesinin iptali için 24 saat deyip 4-5 gün bekleten ve halen de bekletmeye devam eden; her çalışanı farklı bir bilgi veren bir firma

 • 10 Mart
  15:23

  Sayın Gökhan S;
  Talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilecek olup tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla
  Generali