Generali Sigorta Çekici Hizmet!

Kemal K. |

5 Nisan 2015 saat 6:00'da Kayseri, Sivas yolunda Aracımın akis kesti ve aracım hareket etmiyordu. Daha önce Generali Sigorta yaptırmıştım. Sigorta yaptırırken 1 yıl yol yardımı olduğunu söylemişlerdi. Bende sigorta evraklarına bakarak. 0850 555 55 55 no. aradım. Yol yardıma tıkladım. Abartısız telefonda 45 dk açmalarını bekledim açan olmadı telefonu dört, beş kez daha aradım. En sonunda Telesekreter çıktı dalga geçer gibi. Telefon bırakırsanız. Biz daha sonra döneceğiz diyordu. Ücretsiz yol yardımından geçmiştim. Paramla çektircektim. 7/24 açık dedikleri numarayı açan olmadı. Bende kendi imkanlarımla çekici buldum.

Etiketler :

Çekici Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal K.
  25 Mayıs
  16:56

  En kısa sürede geri dönüş yapılacaklarmış.

 • Kemal K.
  23 Mayıs
  19:06

  Numaram bu; sıfır beş yüz elli üç yüz sekiz seksen iki yirmi beş.

 • 23 Mayıs
  13:34

  Sayın K. K;
  Talebiniz ile ilgili irtibat numaranızdan tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza ulaşılacak irtibat numarası iletmeniz taktirde memnuniyet ile geri dönüş sağlayarak yardımcı olacağımızı bildiririz.
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla,
  Generali

  Sil

 • 23 Mayıs
  12:19

  Sayın K. K;
  Talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilecek olup tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla,
  Generali

 • Kemal K.
  23 Mayıs
  04:09

  5 Nisan 2015\' de Saat 6.da Kayseri, Sivas yolunda Aracımın akis kesti ve aracım hareket etmiyordu. Bende Daha önce Generali Sigorta yaptırmıştım. Sigorta yaptırken 1 yıl yol yardımı olduğunu söylemişlerdi. Bende sigorta evraklarına bakarak. 0850 555 55 55 No.lu numarayı aradım. Yol Yardıma tıkladım. Abartısız telefonda 45 dk açmalarını bekledim açan olmadı telefonu Dört, beş kez tekrardan aradım. En sonunda Telesekreter çıktı benimle dalga geçer gibi isim, soyisim, telefon bırakırsanız. Biz size daha sonra döneceğiz diyordu. Artık ücretsiz yol yardımından filanda geçmiştim. Kendi paramla çektircektim. Sözde 7/24 açık dedikleri numarayı açan olmadı. Bende kendi imkanlarımla sağı, solu arayarak çekici numarası bulup. Aracımı çektirdim. Arkadaşlar sizde kendinizi ailenizi. Benim gibi mağdur, duruma düşürmek istemiyorsanız. Bu Generali denen sözde sigortacılardan. Ne Sigorta yaptırın, ne de Kasko. Gidin adam gibi güvenilir. Sigorta şirketlerinden Sigortanızı, kaskonuzu yaptırın bunlardan uzak durun.