29 Şubat 2016

Generali Sigorta Bugüne Kadar Arayan Olmadı!

8.12.2015 günü Ankara Siteler tarafında 22:00 sıralarında (06... . 93 plakalı Honda) kaza yaptım. Kaza sonrası karşı tarafın üzerime yürümeleri ve dövmeye çalışmaları neticesinde korktum ve aracımı orada bırakarak kaçtım. Sabah da bağlı karakola giderek gerekli evrakları verdim. Tarafların dosyalarının kabarık ve bana saldırmaya çalışan şoförün hastanede alkollü ve ifade vermeden hastaneden kaçtığı raporlarda mevcut olup ayrıca şahsın 2016 yılının başlarında da tutuklu cezaevinde olduğunu öğrendim.

Generali Sigorta olarak 594*** dosya açılmış halen evrak bekliyor diye kaza hasar görüntüleme ibaresi bulunmaktadır. Kaza olalı 83 gün olup sigorta şirketini değişik zaman ve tarihlerde 0850 555 55 55'i aramama rağmen "tarafıma araştırıyoruz en kısa zamanda bilgi vereceğiz" diyip hiçbir şekilde bugüne kadar iletişime geçmediler.

Turgay 551 Okunma

Cevaplar

  • Generali Sigorta Temsilcisi29 Şubat 2016

    Sayın Turgay Ç; Talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilecek olup tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize Sunarız Saygılarımızla, Generali

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön