Generali Sigorta Boya Hasarını Kabul Etmedi.

Atilla C. |

Yeni almış olduğum evimde 5 senedir oturmaktayım. Sigortacımın tavsiyesi ile evimin sigortasını 2012-2013 senesinde eski sigorta şirketimi bırakarak Generali Sigorta'ya yaptırdım. Bu kış yatak odamın tavanının bir kısmında küflenme nedeni ile kararmalar oluştu. Ayrıca salonumdaki çatlama ve kabarmalar ile birlik de sigortacımı arayarak eksper gönderip bakılmasını rica ettim.

Eksper geldiğinde yatak odamdaki hasarımı görmezden gelerek ilgilenmedi. Böyle ufak hasarların yılda bir defada olsa onarımı söz konusu değil mi? Kaldı ki her sene aynı hasar için dosya açtırmıyorum. Bu da yetmezmiş gibi yeni aldığım aracıma da aynı şirketten kasko yaptırdım. Hayırlısı umarım buna bir çözüm bulurlar.

Etiketler :

Haksız Ekspertiz Raporu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Atilla C.
  24 Nisan
  17:22

  Yaklaşımları ve çözüm sürecine başlamaları bu kadar çabuk olacağını düşünmüyordum.Poliçede böyle bir hizmet vermedikleri için çözüm sağlayamadık.Fakat bu tarz hasarlar içinde bir uygulama yaparlarsa daha iyi olur.Ayrıca şikayet vara da çok teşekkürler.

 • 18 Nisan
  17:17

  Sayın Atilla Can;
  Talebiniz ile ilgili tarafınıza geri dönüş yapılmış olup dosyanız arşivden gelince tekrar değerlendirilmeye alınacaktır.
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla