Generali Sigorta Ağır Hasarlı Araç

İbrahim D. |

6**4 dosya numaralı müşteriyim 19 haziran'da aracıma başka bir araç çarptı. Aracın airbagleri açıldı ve sanırım şasesi hasar gördü. Karşı araç tramerde 100 kusurlu tespit edildi. Generali' den hem kaskom, hem sigortam var. Bugün itibariyle tam bir ay olmasına rağmen dosyam hala sonuçlanmış değil. Yaklaşık üç hafta önce Exper tarafından arandım. Yetkili serviste 17500 TL hasar bedeli çıkarıldığı, bir de özel servisten fiyat alınacağı söylendi.

Bende poliçe şartlarına göre sadece benim talep ettiğim serviste gerekli işlemin yapılması gerektiğini bildirdim. Ancak Exper prosedür gereği özel servisten fiyat alınması gerektiğini söyledi. 18 Temmuz da sigortacım tarafından arandım aracın 12000 TL'ye özel serviste yapılacağını söyledi. Aracım hiç suçum olmayan bir sebeple ağır hasarlı araç olmuştur. Dosyamin tekrar değerlendirilip karara bağlanmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Geciken Dosya İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim D.
  25 Ağustos
  23:15

  İşlem sonuçlandı teşekkürler

 • İbrahim D.
  19 Temmuz
  20:17

  İşlemleri hızlandırdığı için Sikayetvar.com çok teşekkürler
  bakalım işlemler ne zaman sonuçlanacak

 • 19 Temmuz
  10:23

  Sayın İbrahim D;
  talebiniz ile ilgili Tarafınız ile irtibata geçilmiştir.
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla
  Generali

 • İbrahim D.
  19 Temmuz
  10:12

  11 Temmuz tarihinde google a generali pert araç yazmamla aracımın ağır hasarlı araç olarak ihaleye çıkarılmış olduğunu gördüm aynı ilanlarda benim TC min adresimin şase ve motor numaramın nulunduğu ruhsat fotokopimin ilanda yer aldığını gördüm sigortaya durumu bildirdim ancak bir dönüş sağlanmadı