Generali Sigorta 75 TL Hepsiburada.com Referans Çekimi Yollamadı!

Mahmut S. |

Generali Sigorta'nın büyük reklam ve SMS mesajlarıyla devamlı duyurduğu kampanya üzerine bir arkadaşıma referans olarak trafik poliçesi yaptırdım. 15 Ağustos'tan sonraki 15 gün içinde yüklenecek denilen kupon bana da sigorta yaptırana da yüklenmedi ve ben arkadaşıma Generali Sigorta sayesinde yalancı konumuna düştüm. İki arkadaşım daha var siteden teklif almamıza rağmen bu sözünde durmama olayı yüzünden sigorta yaptırmıyorum. Umarım bu mesajı yetkililer okur ve gereken hediye çeki yüklemesini yaparlar.

Etiketler :

Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahmut S.
  30 Eylül
  16:12

  On günlük skıntıdan sonra hediye çekimiz yollandı. Arkadaş fazla çekilen tutar için hala uğraşıyor. Keşke bu kadar uğraştırmadan tıkır tıkır işleyen müşteri memnuniyetine odaklı bir sistem kursalar.

 • 28 Eylül
  15:55

  Sayın Mahmut S;
  Talebiniz ile ilgili tarafınıza geri dönüş sağlanmış ancak ulaşılamamıştır.Hediye çeki tanımlamanız için sms ile bilgilendirme sağlanacaktır.
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla,
  Generali

 • Mahmut S.
  28 Eylül
  10:16

  Kısa zamanda bu kadar sıkıntı yaşatıp hiçbir şekilde ilgilenmeyen firma. Hem hediye çeklerini yollamadılar. Hem kredi kartından fazla para çekip iade etmediler. Hem de sıkıntıyı çözmek için hiçbir girişimde bulunmadılar. Firma bizim canımızı yakmaya devam ediyor. Hakkımızı sonuna kadar aramaya devam edeceğiz ama umarım bu mesajlar vesilesiyle başka canlar yanmaz.

 • Mahmut S.
  21 Eylül
  14:27

  Şikayetimle hiç ilgilenen olmadı. Hakkım olan hediye çekim yüklenmedi. Ayrıca tavsiyem üzerine sigorta yaptıran arkadaşa 299 TL teklif verilmesine rağmen 376 TL karttan çekildi. Her türlü mağdur edildik. Sakın bu firmaya bulaşmayin. Her ortamda dile getirecem. Başkasının canı yanmasın.

 • Mahmut S.
  18 Eylül
  10:57

  Reklam için devamlı ararken şimdi müsait olmadığımız zamanda bir kere aramakla ulaşılamıyor cevabı vermişsiniz. Sorunumun çözülmesini bekliyorum.

 • 18 Eylül
  10:44

  Sayın Mahmut S;
  Talebiniz ile ilgili tarafınıza geri dönüş sağlanmış ancak ulaşılamamıştır.
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla,
  Generali

 • Mahmut S.
  17 Eylül
  15:48

  Şu ana kadar gelen mesaj yok. Bekliyorum. Gelirse buradan bilgi vereceğim. Gelmese de şikayetimin takibini sürdüreceğim.

 • 17 Eylül
  14:45

  Sayın Mahmut S;
  Avantajlı kampanyalarımızdan sizleri memnuniyet ile yararlandırıyor olacağız. Hediye çeki tanımlamanız için sms ile bilgilendirme sağlanacaktır.
  Bilgilerinize Sunarız
  Saygılarımızla,
  Generali