30 Ocak 2014

General Mobile'ın Ürünleri Standart Değil.

Aynı işyerinden 3 arkadaş farklı zamanlarda General Mobile Discovery cihazdan aldık. 2 arkadaşımın aldığı cihazlar aynı, benim cihazımın ekranı ve ekran görselliği diğerlerinden farklı. 2 telefonun kutu açıldığında ekranında bulunan güvenlik filmi tüm ekranı kaplamış şekildeydi. Sökünce bir sıkıntı yaratmadı ve ekranlarında General Mobile yazısı yoktu. Benim aldığım cihazda bulunan ekran filmi tam olarak ekranı kaplamıyordu ve sökünce kenarlarında iz kaldı ve izler geçmedi. Ayrıca ekranda General Mobile yazısı bulunmakta. Şimdi nasıl oluyor da böyle bir üretim yapılıyor ben bunu merak ediyorum. Bana kalkıp ta servise gönderin gibi cümleler kurmayın, çünkü cihaz serviste şuan.

Nazım 1.150 Okunma

Cevaplar

  • Nazım 04 Şubat 2014

    sayın yetkili dediğim gibi çıktı ürünleriniz birbirini TUTMUYOR. servisten aldım cihazımı; değişenler kamera, tuş takımı ve komple dokunmatik ekran. Ekran ise eskisi gibi üzerinde general mobile yazan ekrandan değil yazısız olandan takılmış buda demek oluyorki sizin ürünlerinizin ekranları birbirini tutmuyor. İçini göremediğim için yorum yapamıyorum belki ordada bir farklılık vardır. herşeye otomatik cevap yazan yetkili nerdesin o kadar yazdım buraya cevabın yokmu hiçbirine ?

  • Nazım 03 Şubat 2014

    bana verdiğiniz servis formunda iletişim bilgilerim var madem cihazın tamiri tamamlandı ayın 30' undan beri neyi bekliyorsunuz ? neden haber verip cihazı teslim etmiyorsunuz ? sorgulama yaptım ayın 30' undan beri tamir tamamlandı ürün teslimat sürecinde yazıyor. çokmu zor bir alo deyip cihazınızın tamiri tamamlandı gelip alabilirsiniz demek. ben bugün (03,02,2014) servisinize gidip bilgi alacağım eğer cihazımda aynı problemler varsa teslim almayacağım cihazı ve yasal yollara başvurmak zorunda kalacağım bilginize.

  • General Mobile Temsilcisi03 Şubat 2014

    "Değerli Müşterimiz; Ürün onarım süreci servisimizde tamamlanmıştır. Saygılarımızla ; Telpa "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön