General Mobile'ın Soket Sorunu Tekrar Ediyor.

Ahmet Ö. |

İki adet Telpa garantili General Mobile Discovery aldım. Taksitim bitmeden şarj soketi arızalandı. Çevredeki arkadaşlar garanti kapsamına girmediği için servise 50 tl karşılığında tamir ettirdiler. Bende 25 tl' ye bulunduğum ilde tamirini yaptırdım yine arızalandı ve büyük umutlarla aldığım ve severek kullandığım telefon atıl duruyor. General Mobile mi? bir daha asla. Bir şarj soketi bence insanları bu kadar mağdur etmemeli.

Etiketler :

Soket ve Girişler Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Ö.
  01 Haziran
  09:35

  Bir firma çok güzel bir ürün çıkarabilir fakat ürününe sahip çıkmayıp yetedli servis desteğini vermesse halk içinde hiçbir rağbet görmez.

 • Ahmet Ö.
  01 Haziran
  09:30

  Bu tekliflerinizi cihazlar ilk arza yaptıgında neden yapmadınız 50 60 tl servis ücreti istediniz. Bunu izleri madur etmeden yapsaydınız daha güzel olmazmıydı.

 • 27 Mayıs
  15:50

  "Değerli Kullanıcımız,
  Gerekli incelemelerin yapılması için cihazınızı teknik servisimize gönderebilirsiniz.Ürün servisimize ulaştıktan sonrasında beyan edilen şikayetleriniz üzerinden gerekli kontroler ve işlemler yapılacaktır.
  Cihazınızı Türkiye'nin her yerinden Yurtiçi ya da MNG kargo ile ücretsiz olarak gönderim sağlayabilirsiniz.
  Ayrıca cihazın IMEI numarasını da alırsanız http://www.telpa.com/ linkinden servis durumunu takip ettirebilirsiniz.

  http://www.telpa.com/servis

  Saygılarımızla
  "