General Mobile'ın Ekranı Gökkuşağı Oldu!

Meryem K. |

Telefonumu alalı 2 ay oldu. Bugün telefonum durup dururken ekranı gökkuşağı oldu. Aldığım firmaya gittik. Bize cevabı ekranı zedelenmiş 120 TL'ye olur, kullanıcı hatası var garantiye girmez dendi. Kullanıcı hatası olması imkansız beğenerek aldığım telefona neden zarar vereyim kılıfı ile taşıdığım telefonun arızalanması beni çok üzdü. Garantiden yapılması veya değişmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Meryem K.
  12 Ocak
  11:08

  bana en yakın servis ağı Rize ilinde mevcut. Rize iline MNG Kargo firma aracılığı ile ücretsiz olarak gönderdiğimde çözüm süreci tarafıma bildirilecek demi

 • 08 Ocak
  18:22

  Değerli Müşterimiz,

  cihazın teknik ekip tarafından kontrolleri sağlanmadan garanti kapsamı dışında olduğunu söylemek sağlıklı bir cevap olmayacaktır.
  Cihazınızı arıza bildirimleri ve talebiniz ile birlikte Yurtiçi yada Mng kargo aracılığı ile ücretsiz olarak merkez servisimize iletebilir, yada
  http://www.telpa.com/Servis adresinde yer alan size en yakın servis noktamıza teslim edebilirsiniz.
  Teknik ekibimiz cihazın kontrollerini sağlayarak talebiniz konusunda destek olacaktır.

  Bize her konuda http://www.telpabayi.com/destek/ ve (0212) 371 15 00 nolu müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi, cihazınızın servis durumunu http://www.telpa.com/ teknik servis linkinden hızlı bir şekilde kontrol edebilceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.
  Telpa