22 Ağustos 2014

Telpa-General Mobile Şebeke Sorunu

6 aydır Discovery Elite kullanıyorum. Özellikle son günlerde çok fazla yaşadığım sinyal yok/şebeke yok sorunum var. Telefona sinyal gelmiyor. Uçuş moduna alıyoruz olmuyor. Telefonu 3-5 kere restart'lıyoruz. Yine de olmuyor. Çok fazla açma kapama sonucu sinyal geliyor bir gün sonra tekrar gidiyor. Sorunun hattan değil telefondan olduğunu hattı birkaç gün farklı telefonda deneyerek anladım. Sizi telefondan aradık.


Müşteri temsilcisinde uzun süre bekledik ama cevap alamadık. Telefon yakın zamanda çok sık kesilmeye başladı. Bu durumdan mağdur oluyorum. İşim gereği telefonu uzun süreliğine servise gönderecek olanağım yok. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Emre 1.224 Okunma

Cevaplar

  • Emre29 Ağustos 2014

    Telefonla sizi aradım 3 aydan erken gelmez dediniz. Böyle servis mi olur? İşim telefona zorunlu ihtiyaç duyulan bir iş. Telefonumu 3 ay için mal gibi gönderir miyim size!

  • General Mobile Temsilcisi22 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizin yazılımsal bir problem olma ihtimaline karşı öncelikle cihazınızı fabrika ayarlarına getirmenizi tavsiye ediyoruz. Probleminiz düzelmez ise http://www.telpa.com/Servis adresinde bulunan size en yakın servis noktamıza ürünü teslim edebilir yada Yurtiçi ve Mng kargo aracılığı ile merkez servisimize ücretsiz gönderim yapabilirsiniz. Saygılarımızla Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön