18 Ağustos 2014

Telpa-General Mobile Mikrofon Sorunu

Daha 1 haftalık yeni aldığım General Mobile Discovery telefonumun mikrofonu ses algılamıyor telefonla görüşme yaparken yada ses kayıt ederken sesi duyulmayacak şekilde algılıyor ve sesi neredeyse hiç algılamıyor. Daha yeni aldığım telefondan mağdur durumdayım sadece ben değil birçok Discovery kullanıcılarında sürekli sorun çıkıyor. Sizleri gelişmekte olan bir marka olarak daha kaliteli daha sağlam ve bozulmayan telefon yapmaya teşvik ediyorum.Bu sorunumun çözülmesini aksi takdirde ürünümün iadesini istiyorum eğer iade olmazsa tüketici mahkemelerine başvuracağımı sizlere bildirmek isterim.

İsa 2.745 Okunma

Cevaplar

  • İsa22 Temmuz 2015

    Cihazı fabrika haline getirdim sorun düzelmedi ve dün Telpa teknik servis bayinize getirdim hiç yardımcı olmadılar ve sorunumu çözmediler. Gelipte sistemden otomatik mesaj atmayla müşteri memnuniyeti olmuyor. Dediğim gibi garantiye giren bir telefonu garanti almazsanız firmanızı Tüketici Hakem Heyetine ve Tüketici Mahkemelerine şikayet edip dava açacağımı şahsımca tarafınıza bildirmek istiyorum.

  • İsa22 Temmuz 2015

    Ben bu dökülmelerden ve ölü pikselden aşırı derecede rahatsız oluyorum. Garanti kapsamına alınmasını istiyorum. Aksi takdirde garantiye giren bir telefonu garanti almazsanız firmanızı Tüketici Hakem Heyetine ve Tüketici Mahkemelerine şikayet edip dava açacağımı şahsımca tarafınıza bildirmek istiyorum.

  • General Mobile Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizin yazılımsal bir problem olma ihtimaline karşı öncelikle cihazınızı fabrika ayarlarına getirmenizi tavsiye ediyoruz. Probleminiz düzelmez ise http://www.telpa.com/Servis adresinde bulunan size en yakın servis noktamıza ürünü teslim edebilir yada Yurtiçi ve Mng kargo aracılığı ile merkez servisimize ücretsiz gönderim yapabilirsiniz. Saygılarımızla Telpa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön