29 Mayıs
#12041578

GM 9 Pro Video Çekerken Kasıyor!

17 Mayıs 2019'da GM 9 Pro cihazı elime ulaştı. Cihazın fonksiyonlarını kontrol ederken ön kamerasının video kaydederken inanılmaz derecede kastığını ve mikrofonun boğuk ve anlaşılmaz derecede ses kaydettiğini fark ettim. Üçünü parti bir ses kayıt uygulaması kullandığımda da sonuç aynıydı. Servisle görüştüm ve cihazı taraflarına iletmem gerektiğini söylediler. Hemen ertesi gün kargoya verdim. Yazılımsal bir hata olduğunu, değişim olmayacağını söylediler. Yazılım güncellendi deyip gönderdiler.


Cihaz geldiğinde ise şok geçirdim. Olduğu gibi hiç dokunmadan göndermişler. Bütün problemler olduğu gibi duruyordu. Müşteri hizmetlerini aradım ve örnek video kaydı atmamı istediler. Attıktan sonra biz sizi arayacağız diyerek 2 gün beni oyaladılar. 6-7 defa aradım kontrolleri sağlanıp tekrar size dönülecek dediler. 9 saniyelik videoyu incelemek bu kadar mı zormuş! Telefonun hiçbir şekilde onarım ve değişimini istemediğimi 14 gün içerisinde gerçekleştirebileceğim cayma hakkımı kullanmak istediğimi belirttim.


Hiçbir koşulda iade almadıklarını söylediler. Böyle bir hakkımın olduğunu ve hukukun dışına çıktıklarını belirttiğimde ise normal bir şeymiş gibi kabullendiler. Ben ömrü hayatımda böyle sorumsuzluk görmedim.


Https://drive. Google.com/open? İd=1tQ_9aqz3DNlNLN9v8rw6ZjHd6uTWxShm


bu da örnek videonun linki.

Osman Osman 16.548 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları