17 Temmuz
#12274214

GM 9 Pro Bildirimleri Çalışmıyor

General Mobile GM 9 telefon aldım WhatsApp bildirimleri çalışmıyor. WhatsApp'ı kaldırıp tekrar yükledim olmadı. Telefonu birkaç kez sıfırladım gene olmadı. WhatsApp'i açıyorum bir iki saniye geçiyor bir çok mesaj birden geliyor. Ailemin 4 dakika. Videosunu çektim eve geldim ortada video yok, resim çekiyorum nereye gittiği belli değil resimleri bulamıyorum. Sinir olmayı bırak işimi aksatıyor.


Maili kontrol eder gibi WhatsApp kontrol etmeye başladım. Ha bir de WhatsApp görüntülü aramada görüntüm Pastel boya resim gibi çıkıyor. Bir türlü düzeltemiyorum. Eski telefonun GM Android 4G One'di. Onda böyle sıkıntı yoktu. Etraftan bir telefon bulup da servise gönderiyorum format atıp yollayacaklar tamam diyecekler.

Salih Salih 3.885 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Salih02 Ağustos

  1.700 TL verdim param çöp oldu.

 • Salih01 Ağustos

  General Mobile sıkıntılarıma çözüm üretemiyorsunuz beni arıyorsunuz www. Şikayet.com GM9 şikayetleri ile dolu telefonun kronik sorunları var yerli ürün aldım diye neden mağdur ediyorsunuz. Mercedes, BMW vb... Bir çok araç firması araçlarındaki hata sebebi ile milyon dolarlık zarar edip araçlarını geri çağırıyor. Siz halen bu ayıplı ürünü satmaya çalışıyorsunuz ve hata kabul etmiyorsunuz 3 aydan beri aldığım GM9 kabusum oldu iş hayatımı aksattı. --General Mobile hatalı ürünlerinizi geri çağırın piyasadan toplayın

 • Salih31 Temmuz

  General Mobile sattığın telefon sorunlu iade al, yaptığınız işin arkasıında durun

 • Salih20 Temmuz

  Telpa servis kayıt numarası 3650719196929

Ziyaretçi Yorumları