12 Temmuz 2014
#2560354

General Mobile'ın Klasik Şarj Soketi Sorunu!

General Mobile Discovery16 gb telefonum var ve her Discovery kullanıcısı gibi şarj soketi sıkıntısı yaşadım. Telpa'nın garanti belgesinde adresi bulunan Kadıköy şubesine götürdüm onlar biz general mobile cihazlara bakmıyoruz merkezi bakıyor oraya gönderin. Bu zaten genel sıkıntı ve ücretsiz yapıyorlar dedi. Aynı şeyleri aldığım telefon bayisi de söyledi. telefonu servise gönderdim ve 16GB Anakart Değişim Ücret+Şarj Soket Ücreti adı altında 110 tl tutarında onarım ücreti çıkardılar bana. şimdi sorarım, cihazın kendi kalitesizliği ve kendi sıkıntısından kaynaklanan sıkıntı için ben neden 110 tl para ödeyeyim? O zaman bu garanti ne işe yarar? İlk defa cep telefonu kullanmıyoruz sonuçta.

Abdullah Abdullah 3.368 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Abdullah14 Temmuz 2014

    çevremde bu telefonu kullanan çok kişi var. ve istisnasız bu cihazı kullanan gördüğüm herkes aynı sorunu yaşıyor. keza sadece bu sitede 2400 den fazla şikayet var. neden bu sıkıntı başka cihazlarda yok? önce kendi cihazınızın kusurlarını kabullenin. şarz soketi bozuk diye anakart değişiyor. ya da bunu sağlam bir şekilde yapıp milletten 100 tl servis parası alacağınıza 700 yerine 800 liraya satın. kesinlikle bunun ücretinin bana kesilmesini kabul etmiyorum. cihazın tarafınızdan yapılıp bana gönderilmesini istiyorum. çünkü bu sıkıntı sadece bende değil genel anlamda bütün discovery kullanıcılarında var. iyi çalışmalar.

  • General Mobile Temsilcisi14 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Satın alınan cihazların çok az bir kısmı teknik servisimize giriş yapmakta ve çok daha az bir kısmı ise ücretli onarım görmektedir. Cihazınızda yapılan kontrollerde baskı/darbe tespit edilmiştir. Saygılarımızla Telpa

Ziyaretçi Yorumları