31 Temmuz
#12354508

General Mobile'da Servis Sorunu

Beğenerek aldığım GM 8 telefonundan çok ama çok memnunum ama satış sonrası servisten şikayetçiyim satış var servis yok Ankara arı servisine cihazımı verdim; GPS çalışmıyor, telefon dönüyor, ekran pastelleşiyor diye. Bana format atıp verdiler. Üstüne üstlük servis kağıdını kaybettiğimiz için şube müdürü ve elemanları çok fevri davranıyorlar. Sanki zorla çalıştırılıyorlar orada. Ne servisi servis ne de ilgi alakalı. Aldığına alacağıma pişman oldum bu cihazı.


Ankara Arı Servis'ten şikayetçiyim. Tüketici Hakları'na ve Tüketici Mahkemesi'ne başvuruda bulunmak için avukatımdan görüştüm, dilekçelerim hazır artık hakkımı adlı yollardan arayacağım. Cihazın yapılsın yapılmasın önemli değil, yalnız o şube müdürü ve çalışanlarını özellikle şikayet edeceğim. Şube müdürüyle iki dakika konuşamıyorsun, ilgi alaka yok ben senin cihazını ne yapacağım kardeşim. Senin cihazından bir sürü var burada çık iş yerimden deyip bir de beni kovuyor beni dükkandan. Zaten oraya cihazı sağlam olan ya da çay içmeye giden olmaz ki milyarlarca verip aldığı cihazı bozuk olan gider. Bir de böyle şube müdürleri olunca iş çıkmaza giriyor.


Dediğim gibi o şube müdüründen özellikle şikayet edeceğim zaten cihazım da yapılmadı. Kaldım öyle ortada. Bana en çok lazım olan özellik navigasyon sıfır, çalışmıyor sırf o şube müdürü yüzünden taksitle aldığım cihazını sattım ve şimdi Mis gibi Samsung kullanıyorum hem marka bir cihaz hem de satış sonrası servisleri müthiş öyle Telpa gibi General Mobile gibi değil servisleri bizzatı General Mobile yazdım cevap yok bizzatı Telpa'ya yazdım cevap yok o zaman sizin gayeniz cihazları vatandaşlara kilitleyelim iş satış sonrası servise gelince müşteriyi küstüren bir şube müdürü koyun servislere gelen cihazlara format atıp atıp gönderin ya biz zaten garantisi olsun diye gidip sıfır cihaz alıyoruz dışarıdan formatı zaten 20 liraya atıyorlar o zaman garantili cihaz almanın ne alemi var her yerde bu yazımı paylaşıyorum bütün sosyal ağlarda bütün platformlarda benim bu zararım karşılanana kadar o şube müdürüne gerekli işlem yapılana kadar bu yazdıklarımın arkasında olacağım.

Atakan Atakan 5.639 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler