15 Ağustos 2013
#1956025

General Mobile Ürünü Pazarlıyorlar Ama Stoklarda Yok !

General Mobile Discovery ''Türkiye'nin en ince akıllı telefonu'' olarak piyasaya giriş yapıyor. Hızından, ekranından, fiyat/performans oranından bahsedip telefonu pazarlıyorlar. Bu şekilde telefonu cezbedilir kılıyorlar. Ama hiç bir teknoloji markette bulunamıyor. İnternet siteleri de dahil hiç bir yerin stoğunda yok.


Birçok insan stoklarında olmamasına rağmen, ön sipariş vererek bazı internet sitelerinden telefonu alıyorlar. Fakat bir aydır bekliyorlar ki telefon gelecek. Bu nasıl iştir anlayamadım. General Mobile'ın bu başarısız pazarlama taktiğinden dolayı binlerce insan mağdur olmuş durumda.

Cagatay Cagatay 3.312 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cagatay21 Ağustos 2013

    Türkiye'de onca teknoloji market ve satış mağazası varken Telpamarketi tercih etmek zorunda değiliz. Ayrıca oradan da ön sipraiş verilemiyor. Satın alma butonu aktif değil.

  • General Mobile Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz; Talebin hedeflenen adedin çok üzerinde olması nedeni ile yaşattığımız olumsuz deneyim için özür dileriz. Ön siparişler önceliklendirildiği için telpamarket.com adresimiz üzerinden ön sipariş oluşturmanızı rica ederiz. Saygılarımızla Telpa

Ziyaretçi Yorumları