10 Nisan 2014

General Mobile Tuş Arızasını Gideremedi

Özel bir firmadan aldığım General Mobile Discovery adlı telefon'un D.R.X tuşları basmıyordu garantiye (Telpa) yolladım. Fakat telefonum bana ulaştığında sorunun çözülmeden tarafıma gelmiştir. Telefonumun hala D,R,X tuşları basmamaktadır müşteri temsilcisiyle tekrar görüştüğümde ise "Ürünü tekrar garantiye yollamam gerektiğini söyledi''.


Edindiğim bilgiye göre bu firmanın sürekli garantiye giden ürünlerin tam anlamıyla arızasını gidermeden gönderdiği ve birden fazla müşterinin şikayetçi olduğu, fakat muhatap bulamadığı gibi ifadeler kullandılar. Gereğinin yapılmasını ve yardımınızı bekliyorum.

Rabia 857 Okunma

Cevaplar

  • General Mobile Temsilcisi14 Nisan 2014

    "Değerli Kullanıcımız, Gerekli incelemelerin yapılması için cihazınızı teknik servisimize gönderebilirsiniz.Ürün servisimize ulaştıktan sonrasında beyan edilen şikayetleriniz üzerinden gerekli kontroler ve işlemler yapılacaktır. Cihazınızı Türkiye'nin her yerinden Yurtiçi ya da MNG kargo ile ücretsiz olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Ayrıca cihazın IMEI numarasını da alırsanız http://www.telpa.com/ linkinden servis durumunu takip ettirebilirsiniz. http://www.telpa.com/servis Saygılarımızla "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön