13 Şubat 2014

General Mobile Telefonumun Yazılım Sorunu Var

15 gün önce General Mobile telefon aldım. Telefonda sık sık açılma kapanma problemi oluyordu bu nedenle Media Markt'ta servise gönderilip değiştirilmesi için bıraktım. Serviste 10 gün civarı kaldı. Servisi bu arada Telpa servisi kaç defa aramama rağmen kimse telefona bakmıyor. Ulaşmanız kesinlikle mümkün değil.

Neyse telefon geldi servisten yazılım hatası varmış yazılım güncellenmiş. Böyle bir servise nasıl güvenip de bu telefonu teslim alacağım. Değişimi istedim bıraktım gittim. Parça değişmediği için değişim olmaz diyorlar. Media Markt zaten ben sattım gittim havasında her şeyi servise atıyor.

Ömer 883 Okunma

Cevaplar

  • Ömer18 Şubat 2014

    hala onarım diyorlar ya yeni alınan bir ürün tamir edilir mi ? değiştirilmesi lazım yenisi ile. bu müşterinin en doğal hakkın ama bunu sizin müşteri memnuniyeti açısından yapmanız lazımdı. ne yazık ki sizde öyle bir vizyon görünmüyor. ben bu telefonu eşime aldım beğenmişti kendime de alacaktım ama artık hiç kimseye tavsiye etmiyorum. maalesef ki her şey ürünle sınırlı kalmıyor. ürün iyi olabilir ama satış sonrası hizmet her şeyi bitirebiliyor.

  • General Mobile Temsilcisi18 Şubat 2014

    "Değerli Müşterimiz; Ürün onarım süreci servisimizde tamamlanmıştır. Saygılarımızla ; Telpa "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön