12 Şubat 2015 #3042738

General Mobile Telefonumdaki Arıza Giderilmedi!

03.12.2014 tarihinde General Mobile Discovery 16 GB Siyah cep telefonu aldım. Aldıktan bir müddet sonra dokunmatik ekranında problem yaşamaya başladım. Kullanırken ekran birden kendi kendine sağa sola rastgele yerlere dokunuyormuşum gibi algılıyor ve haliyle kendi kendine bir sürü şey açılıyor. Bu durum sıklaşınca vip servise yolladım, sorunu da aynen belirttim. Cihaz güya tamir oldu geldi. Sonra kullanmaya başlayınca aynı hatanın yine devam ettiğini gördüm. İkinci kez servise yolladım. Yine güya tamir edildi geldi. Ancak sorun artmış şekilde devam ediyor. Oysa azcık araştırılsa ekran değişimi gerektiği açık ama servis bunu yapmıyor. Telefonu kullanamıyorum. Mağdurum. Seçmekle hata ettim galiba.

Uğur 4.223 Okunma

Cevaplar

  • Uğur19 Şubat 2015

    Ürün iadesi için satın aldığım yere başvurdum ancak onlarda servise yönlendirmişler. Şimdi servisten gelince sorunum düzelmemişse (ki düzelmemiştir çünkü yazılım güncellendi yazıyor. Sorun yazılım kaynaklı değil. 3. kez güncelliyorsunuz...) tüketici haklarına başvuracağım. Yeter artık. 2 ayda 3 defa servise gider mi bir ürün? Eğer gidiyorsa ne yapmalı sizce? Hakikaten eskiler doğru demiş; Al malın iyisini, çekme kahrını... Büyük hata ettim...

  • Uğur12 Şubat 2015

    Onarmıyorsunuz oyalıyorsunuz. İki seferdir alakasız parçalarda hata gösterip hiçbir şey yapmadan yolladınız. keypad de donma var yazılımla düzeltildi yazmışsınız. Bunu neye göre yaptınız? Benim şikayetimle ne ilgisi var? Bende bilgisayarcıyım keypad in touchscreen in ne olduğunu az çok biliyorum. Merak etmeyin tekrar yolluyorum iki aydır kullanamadığım sıfır telefonu... Müşteri olarak bu durumdan ne kadar memnunum sizce?

  • General Mobile Temsilcisi12 Şubat 2015

    "Değerli Müşterimiz; Ürün onarım süreci servisimizde tamamlanmıştır. Sorun devam ediyor ise tekrar servisimize yönlendirebilirsiniz incelemeleri yapılsın . Saygılarımızla ; Telpa "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön